Notebookcheck Logo

Smartwatch Oukitel BT50 z funkcją rozmów Bluetooth już dostępny

Smartwatch Oukitel BT50 posiada funkcję połączeń Bluetooth. (Źródło obrazu: Oukitel)
Smartwatch Oukitel BT50 posiada funkcję połączeń Bluetooth. (Źródło obrazu: Oukitel)
Oukitel sprzedaje teraz swój wytrzymały smartwatch BT50 na całym świecie. Tańszy model posiada takie funkcje jak połączenia Bluetooth, inteligentne powiadomienia z telefonu i śledzenie wskaźników zdrowotnych, takich jak tętno i poziom SpO2. Urządzenie w stylu wojskowym ma również wytrzymać do 15 dni przy typowym użytkowaniu.
Smartwatch Wearable

Wytrzymały smartwatch Oukitel BT50 jest już dostępny w krajach na całym świecie. Firma opisuje nowy budżetowy model jako "wojskowy", ponieważ rzekomo działa w wysokich temperaturach i przy niskim ciśnieniu. Urządzenie ma masywny pasek i okrągłą tarczę zegarka, wyposażoną w 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 px.

BT50 jest stosunkowo prosty, z podstawowym śledzeniem zdrowia wskaźników, takich jak tętno, nasycenie krwi tlenem i zdrowie snu; dokładność danych przechwyconych przez czujniki gadżetu jest niejasna. Użytkownik może rejestrować swoje ćwiczenia w ponad 100 trybach sportowych, choć musi mieć podłączony telefon Android lub iOS, aby korzystać z GPS. Bluetooth 5.2 umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych, otrzymywanie powiadomień z aplikacji takich jak WhatsApp, Instagram i YouTube oraz sterowanie muzyką. Inne funkcje obejmują asystenta głosowego AI, pogodę, liczbę kroków i szacowane spalanie kalorii.

Bateria o pojemności 400 mAh pozwala zegarkowi działać do 15 dni przy typowym użytkowaniu lub 45 dni w trybie czuwania, a urządzenie ładuje się w pełni w ciągu dwóch godzin. Urządzenie posiada klasę wodoszczelności IP68, a do wyboru są kolory czarny/zielony lub srebrny/pomarańczowy. Smartwatch Oukitel BT50 można teraz kupić za 55,99 USD /49,99 GBP/69,99 EUR. Dodatkowo, kupon o wartości 10 USD w Amazon US obniża cenę do 45,99 USD.

(Źródło obrazu: Oukitel)
(Źródło obrazu: Oukitel)
(Źródło obrazu: Oukitel)
(Źródło obrazu: Oukitel)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Smartwatch Oukitel BT50 z funkcją rozmów Bluetooth już dostępny
Polly Allcock, 2024-01-15 (Update: 2024-01-15)