Notebookcheck Logo

Garmin wprowadza nowe funkcje i ulepszenia do najnowszych smartwatchy

Venu 3 i Venu 3s kwalifikują się do pierwszej aktualizacji beta od ponad dwóch miesięcy. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Venu 3 i Venu 3s kwalifikują się do pierwszej aktualizacji beta od ponad dwóch miesięcy. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin rozpoczął aktualizację dwóch swoich najnowszych smartwatchy do wersji Beta 9.15, która rozwiązuje zaległe błędy i dodaje dwie nowe funkcje, w tym aktywność skakanki. Beta 9.15 powinna być dostępna do pobrania jako aktualizacja over-the-air (OTA).
Smartwatch Wearable Software

Venu 3 i Venu 3s zaczęły otrzymywać nową aktualizację w programie beta firmy Garmin. Podczas gdy wiele innych smartwatchów firmy regularnie otrzymuje nowe aktualizacje beta, to samo nie dotyczy serii Venu 3. Zamiast tego para pozostała z uruchomioną wersją Beta 8.25 od połowy listopada 2023 rw przeciwieństwie do Fenix 6 i Fenix 7 seria.

Teraz Garmin wprowadził Beta 9.15, zwykłą aktualizację beta, a nie Release Candidate (RC). W związku z tym nie jest jasne, kiedy firma zaoferuje nową stabilną aktualizację. Dla porównania, Garmin uwzględnił Venu 3 i Venu 3s w swojej stabilnej aktualizacji z grudnia 2023 r., której szczegóły opisaliśmy omówione osobno. Jeśli chodzi o Beta 9.15, Garmin twierdzi, że rozwiązał trzy zaległe błędy i dodał dwie nowe funkcje, które są następujące:

  • Dodano aktywność skakanki
  • Dodano obsługę męskich podpowiedzi dźwiękowych (wymaga pobrania nowych plików audio)
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego muzyka uruchamiała się losowo
  • Naprawiono błąd, który powodował większe zużycie baterii przy wyłączonym nadgarstkowym pomiarze tętna
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego zmiana ustawienia podczas gry w golfa mogła powodować wyłączenie punktacji

Ponadto aktualizacja zawiera nowe podpowiedzi dźwiękowe dla mężczyzn, które są teraz w wersji 1.67. Według Garmina, Beta 9.15 można pobrać z samego Venu 3 lub Venu 3s, przechodząc do menu głównego, Ustawień, Systemu i wreszcie do Aktualizacji oprogramowania. Proszę zobaczyć post na forum firmy https://forums.garmin.com/beta-program/venu-3-series/f/announcements/357051/venu-3-3s-beta---9-15 aby uzyskać więcej szczegółów.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Garmin wprowadza nowe funkcje i ulepszenia do najnowszych smartwatchy
Alex Alderson, 2024-01-13 (Update: 2024-01-13)