Notebookcheck Logo

BlitzWolf BW-HL5 Ultra: Ten smartwatch kosztuje nieco ponad 27 euro i mierzy ciśnienie krwi oraz poziom cukru we krwi - podobno

BlitzWolf BW-HL5 Ultra: Smartwatch rzekomo mierzy wiele istotnych danych
BlitzWolf BW-HL5 Ultra: Smartwatch rzekomo mierzy wiele istotnych danych
BlitzWolf BW-HL5 to nowy smartwatch z dużym wyświetlaczem i, według producenta, ogromnym zakresem funkcji. Mówi się nawet, że jest w stanie mierzyć poziom cukru we krwi i ciśnienie krwi - to po prostu brzmi zbyt dobrze i budzi sceptycyzm.
Wearable Smartwatch

BlitzWolf ma w swojej ofercie nowy smartwatch BW-HL5. Jest on teraz dostępny do bezpośredniego importu w cenie zaledwie około 27 euro, co powinno już obejmować cła importowe. Zostanie również dostarczony z Chin i nie oczekuje się, że dotrze przed początkiem lutego.

Jest to duży smartwatch, więc zastosowano 2,1-calowy ekran o rozdzielczości 320 x 386 pikseli. Ekran ma wtapiać się w obudowę bez krawędzi, co powinno zapewnić dobre wyczucie. Widok ekranu można w pewien sposób podzielić, co jest swego rodzaju paskiem szybkiego dostępu. Jest to ekran dotykowy, ale nie zabrakło również obrotowej koronki.

Podobnie jak wielu innych producentów smartwatchy, BlitzWolf reklamuje fantastyczne czujniki dla BW-HL5. Nie tylko mierzy nasycenie krwi tlenem, tętno i temperaturę, ale także ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi. Pomiar poziomu cukru we krwi i pomiar ciśnienia krwi w szczególności wydają się nierealne - wkrótce przyjrzymy się również pomiarowi poziomu glukozy we krwi na innym, ale w zasadzie porównywalnym smartwatchu.

Oprócz tego, jak zwykle, powinno być możliwe śledzenie codziennej aktywności i różnych sportów. Obiecane jest również monitorowanie snu. Żywotność baterii jest określona jako do czterech dni przy intensywnym użytkowaniu. Dzięki mikrofonowi i głośnikowi zegarek może być również używany jako zestaw głośnomówiący Bluetooth.

Możliwa alternatywa: Proszę kupić Amazfit Cheetah na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > BlitzWolf BW-HL5 Ultra: Ten smartwatch kosztuje nieco ponad 27 euro i mierzy ciśnienie krwi oraz poziom cukru we krwi - podobno
Silvio Werner, 2024-01-16 (Update: 2024-01-16)