Notebookcheck Logo

Zapowiedź Oukitel RT8 przedstawia wzmocniony tablet Android 13 nowej generacji z większym ekranem i mniejszą baterią

RT8. (Źródło: Oukitel)
RT8. (Źródło: Oukitel)
Oukitel obecnie reklamuje swój kolejny tablet jako taki, który łączy w sobie odłączany uchwyt / pasek swoich przodków z większym wyświetlaczem. Może on również pochwalić się wytrzymałością serii RT IP68/IP69K/MIL-STD-810H i nieco ulepszonymi tylnymi kamerami 48MP/20MP Night Vision/5MP macro. Z drugiej strony rezygnuje z bardzo dużej baterii i obsługi 5G swojego bezpośredniego poprzednika.
Accessory Android Leaks / Rumors Tablet Touchscreen Rugged

Oukitel drażni się teraz z nowym wytrzymały tablet który dzięki potrójnym tylnym kamerom i modułowemu systemowi przenoszenia wygląda bardzo podobnie do poprzedniego RT7 Titan od tyłu. W nadchodzącej generacji wprowadzono jednak pewne zmiany.

RT8 posiada wszechobecny (i być może nawet przesadzony w tym momencie) Helio G99 zamiast Dimensity 720sugerując, że autonomiczna łączność będzie tak dobra, jak 4G / LTE w nadchodzącym tablecie. Z drugiej strony ma większy 11-calowy wyświetlacz z modnym 2K rozdzielczości.

Pomimo tego ulepszenia, jest to jednak urządzenie o pojemności 20 000 mAh, pozostawiając tym samym bezprecedensową specyfikację baterii swojemu przodkowi - z drugiej strony, ten RT8 nie jest wariantem Titan. W związku z tym, z początkowym SKU 6 GB / 256 GB rozszerzalnej pamięci masowej, może to być bardziej duchowy następca RT6, obecnie wyceniony na 379,99 USD na Amazon.

Z drugiej strony, Oukitel nie ujawnił jeszcze cen ani dostępności nadchodzącego RT8.

Więcej zdjęć teaserowych RT8. (Źródło: Oukitel via GSMArena)
Więcej zdjęć teaserowych RT8. (Źródło: Oukitel via GSMArena)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Zapowiedź Oukitel RT8 przedstawia wzmocniony tablet Android 13 nowej generacji z większym ekranem i mniejszą baterią
Deirdre O'Donnell, 2024-03- 3 (Update: 2024-03- 3)