Notebookcheck Logo

Oukitel wprowadza na rynek nowy wytrzymały smartwatch BT80 z rabatem

Smartwatch Oukitel BT80 ma wytrzymać do 100 dni. (Źródło zdjęcia: Oukitel)
Smartwatch Oukitel BT80 ma wytrzymać do 100 dni. (Źródło zdjęcia: Oukitel)
Oukitel BT80, wytrzymały smartwatch, jest już dostępny w sprzedaży w Ameryce Północnej i UE. Model ten ma wytrzymać do 100 dni dzięki baterii o pojemności 1000 mAh. Inne funkcje obejmują śledzenie stanu zdrowia, połączenia Bluetooth i aplikację kompasu. Ponadto klienci otrzymują obecnie zniżkę w Amazon.
Smartwatch Wearable Launch

Oukitel wprowadził na rynek nowy model wytrzymałego smartwatcha, BT80. Firma twierdzi, że urządzenie przeszło dwanaście testów, udowadniając, że jest odporne na wysokie temperatury i zarysowania. Zegarek posiada 2,13-calowy (~54 mm) ekran AMOLED o rozdzielczości 410 x 502 px.

Oukitel twierdzi, że jego zegarek BT80 może mierzyć tętno, poziom tlenu we krwi i ciśnienie krwi, choć nie jest to urządzenie certyfikowane medycznie. Smartwatcha można również używać do monitorowania snu i liczby kroków, a spostrzeżenia można przeglądać w aplikacji FitCloudPro. Inne funkcje obejmują asystenta głosowego AI i połączenia Bluetooth dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikom oraz powiadomienia z podłączonego smartfona. Mogą Państwo rejestrować swoją aktywność w ponad 100 trybach sportowych, a także korzystać z kompasu, barometru i aplikacji pogodowych. Według Oukitel, bateria zegarka o pojemności 1000 mAh pozwala na pracę do 100 dni, choć typowe użytkowanie powinno zapewnić 25 dni użytkowania.

Ponadto, urządzenie jest dostarczane z wymiennymi czarnymi i kamuflażowymi silikonowymi paskami. Smartwatch Oukitel BT80 jest już dostępny w sprzedaży na Amazon w cenie 89,99 USD/99,99 EUR. W chwili pisania tego tekstu klientom oferowany jest kupon na stronie obniżający cenę o 20% w USA lub 30 € w UE; oczekuje się, że oferty te potrwają do 10 czerwca.

(Źródło obrazu: Oukitel)
(Źródło obrazu: Oukitel)
(Źródło obrazu: Oukitel)
(Źródło obrazu: Oukitel)

Źródło(a)

Oukitel via Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Oukitel wprowadza na rynek nowy wytrzymały smartwatch BT80 z rabatem
Polly Allcock, 2024-06- 5 (Update: 2024-06- 5)