Notebookcheck Logo

Nowy smartwatch Hero M5 oferuje EKG, monitorowanie poziomu cukru we krwi i AMOLED o wysokiej rozdzielczości w niskiej cenie

Nowy smartwatch Rollme Hero M5 oferuje imponujący zakres funkcji. (Zdjęcie: Rollme)
Nowy smartwatch Rollme Hero M5 oferuje imponujący zakres funkcji. (Zdjęcie: Rollme)
Nowy smartwatch Rollme Hero M5 oferuje imponujący zakres funkcji w niskiej cenie poniżej 50 USD. Podobno jest wyposażony w monitorowanie EKG i poziomu glukozy we krwi, czujnik temperatury skóry i wiele innych funkcji zdrowotnych.
Smartwatch Wearable

Rollme, jeden z wielu stosunkowo nieznanych producentów niedrogich urządzeń do noszenia, wprowadza teraz Rollme Hero M5, nowy smartwatch o bardzo znajomym wyglądzie, który obiecuje wiele funkcji pomimo swojej niskiej ceny.

Hero M5 jest dostępny w ofercie bezpośrednio u producenta za jedyne 49,99 USD i może zostać wysłany do wielu krajów w Europie i Ameryce Północnej. Koszty wysyłki są obliczane podczas procesu składania zamówienia. Smartwatch dostępny jest w kolorze czarnym, niebieskim i srebrnym.

Pozostaje pytanie, czy zakup Rollme Hero M5 jest tego wart. Patrząc na obiecane przez producenta specyfikacje, pytanie teoretycznie brzmi "tak". Należy jednak sceptycznie podchodzić do wiarygodności i dokładności obiecanych pomiarów. Rollme Hero M5 zdecydowanie nie posiada certyfikatu medycznego.

Według Rollme, smartwatch zawiera zarówno EKG, jak i możliwość nieinwazyjnego pomiaru poziomu cukru we krwi. W przypadku funkcji EKG palec drugiej ręki należy umieścić na powierzchni czujnika po prawej stronie obudowy, gdzie znajduje się również koronka do obsługi. Rollme Hero M5 obiecuje również między innymi zwykłe funkcje zdrowotne, takie jak monitorowanie tętna i SpO2, śledzenie stresu i snu, pomiar temperatury ciała i różne tryby sportowe. W przypadku wyświetlacza producent instaluje 1,43-calowy, okrągły AMOLED o rozdzielczości 466 x 466.

Zdjęcia: Rollme
Zdjęcia: Rollme

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Nowy smartwatch Hero M5 oferuje EKG, monitorowanie poziomu cukru we krwi i AMOLED o wysokiej rozdzielczości w niskiej cenie
Marcus Schwarten, 2024-01-21 (Update: 2024-01-21)