Notebookcheck Logo

11-calowy tablet 2K Oukitel OT8 jest już dostępny w cenie poniżej 180 USD

OT8. (Źródło: Oukitel)
OT8. (Źródło: Oukitel)
Oukitel reklamuje swój najnowszy tablet jako "lekki i cienki jak piórko" pomimo dużej baterii, która pozwala na około 2 dni użytkowania na jednym ładowaniu. OT8 może pochwalić się również certyfikowanym przez TÜV SÜD ekranem "przyjaznym dla oczu" o modnej rozdzielczości. Jest również opisywany jako urządzenie "do 30 GB pamięci RAM", choć z pewnymi zastrzeżeniami.
Accessory Android Launch Storage Tablet Touchscreen

Najnowszy tablet Oukitel najnowszy tablet firmy Oukitel został właśnie udostępniony jako nowy dodatek do serii kategorii cienkich i lekkich a nie następca wytrzymałego tabletu OEM RT oEM. Głównym punktem sprzedaży jest to, że oferuje "wciągające" wrażenia z przesyłania strumieniowego L1 Widevine pomimo swojego przedziału cenowego - jednak robi to w 1080p, a nie w pełnym 2K rozdzielczości.

OT8 obsługuje również tryb podzielonego ekranu i obsługuje rysowanie za pomocą rysika dołączonego do zestawu, choć może nie działać ze szczególną prędkością dzięki budżetowej klasie Unisoc T606 SoC. Z drugiej strony, jego bateria o pojemności 8,800 mAh może rzeczywiście utrzymać tę platformę przez maksymalnie 2 dni - szkoda, że będzie to również uczucie ładowanie przez tak długi czas za pomocą zasilacza o mocy do 18 W.

Z drugiej strony, OT8 może również zwiększyć swoje możliwości rozrywkowe dzięki poczwórnymi głośnikami a także gniazdo 3,5 mm. Posiada również 256 GB pamięci wewnętrznej dla łatwego dostępu do wszystkich multimediów. Z drugiej strony, 24 GB jest potrzebne do rozszerzyć domyślne 6 GB pamięci RAM, aby podtrzymać twierdzenie marketingowe "do 30 GB".

Z drugiej strony, jest też microSD chociaż jego podwójna taca SIM obsługująca 4G / LTE została teraz ujawniona jako niefunkcjonalna na rynku północnoamerykańskim. Tablet posiada garb kamery podobnie jak smartfon Oukitel C35, chociaż mieści tylko 1 strzelankę 13 MP.

Niemniej jednak OT8 oferuje wybór "żywych" fioletowych lub zielonych wykończeń, a także zwykłej szarości - wszystko za jedyne 179,99 USD: oferta, która może wygasnąć około 7 dni od dnia dzisiejszej premiery (22 stycznia 2024 r.).

OT8 we wszystkich 3 kolorach. (Źródło: Oukitel)
OT8 we wszystkich 3 kolorach. (Źródło: Oukitel)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > 11-calowy tablet 2K Oukitel OT8 jest już dostępny w cenie poniżej 180 USD
Deirdre O'Donnell, 2024-01-23 (Update: 2024-01-23)