Notebookcheck Logo

Najnowsza aktualizacja Garmin wprowadza funkcje i poprawki błędów do nowych smartwatchy

Smartwatch Garmin Vivoactive 5 kwalifikuje się teraz do wersji Beta 9.15. (Źródło obrazu: Garmin)
Smartwatch Garmin Vivoactive 5 kwalifikuje się teraz do wersji Beta 9.15. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja Garmin Public Beta 9.15 jest już dostępna dla jednego z najnowszych modeli tej marki. Oprogramowanie zawiera dwa nowe narzędzia i różne poprawki błędów dla urządzenia do noszenia, w tym jedną mającą na celu rozwiązanie problemu z wyczerpywaniem się baterii. Jeden z użytkowników zgłosił jednak dalsze problemy z żywotnością baterii po aktualizacji.
Smartwatch Wearable

Firma Garmin udostępniła aktualizację Public Beta w wersji 9.15 dla smartwatcha Vivoactive 5. Urządzenie do noszenia GPS zostało wprowadzony na rynek we wrześniu z funkcjami takimi jak Morning Report, monitorowanie energii Body Battery i płatności zbliżeniowe Garmin Pay. Ta wersja oprogramowania jest pierwszą z serii 9.xx dla tego modelu i jest również dostępna dla Venu 3 i Venu 3s.

Aktualizacja w wersji 9.15 zapewnia dwa dodatkowe narzędzia dla Vivoactive 5: aktywność Jump Rope i wsparcie dla męskich podpowiedzi dźwiękowych, choć trzeba pobrać dodatkowe pliki audio tutaj. Oprogramowanie zawiera również szereg poprawek błędów dla urządzenia do noszenia. Po pierwsze, rozwiązano problem, w którym muzyka zaczynała grać w losowych momentach. W przypadku użytkowników aktywności Golf naprawiono błąd, w którym punktacja mogła zostać wyłączona poprzez zmianę ustawienia. Ponadto rozwiązano problem z wysokim wskaźnikiem rozładowania baterii, gdy pomiary tętna na nadgarstku były wyłączone. Jednak jeden z użytkowników zgłosił na forum, że zaobserwował gorszą żywotność baterii po aktualizacji; Garmin nie odpowiedział jeszcze na ten post.

Aktualizację beta można pobrać z menu głównego > Ustawienia > System > Aktualizacja oprogramowania. Firma prosi, aby użytkownicy wymieniali wszelkie dalsze błędy w dedykowanej sekcji forum https://forums.garmin.com/beta-program/vivoactive-5-series/vivoactie-5-series---public-beta-bug-reports/i/vivoactive-5-series---9-xx-bug-reports . Jeśli posiadają Państwo smartwatch Vivoactive 5 i chcą dołączyć do programu Garmin Beta, można to zrobić za pośrednictwem Garmin Connect.

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Najnowsza aktualizacja Garmin wprowadza funkcje i poprawki błędów do nowych smartwatchy
Polly Allcock, 2024-01-15 (Update: 2024-01-15)