Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra SoC i informacje o baterii ujawnione przez nowy przeciek

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Samsunga Galaxy Tab S9 Ultra (image via own)
W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Samsunga Galaxy Tab S9 Ultra (image via own)
Flagowy model Samsunga Galaxy Tab S9 Ultra będzie podobno korzystał z SoC Snapdragon 8+ Gen 2 od Qualcomm i baterii o pojemności 10 880 mAh. Tablety mają mieć premierę w połowie 2023 roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Android Galaxy S Tablet Leaks / Rumors

Mimo, że w młynie plotek pojawia się od dłuższego czasu, o serii Samsung Galaxy Tab S9 wiadomo bardzo niewiele. Poprzedni raport mówił, że będzie ona oferować m.in odporność na kurz i wodę, co jest rzadkością wśród tabletów, ponieważ nie są one narażone na tak duże zużycie jak smartfony. Jeśli chodzi o wnętrza iść, Twitter leaker @tech_reve ma kilka ekscytujących wiadomości.

Galaxy Tab S9 Ultra będzie podobno korzystał z nadchodzącego Snapdragona 8+ Gen 2 firmy Qualcomm, czyli podkręconej wersji Snapdragona 8 Gen 2. Będzie też pakował potężną baterię 10 880 mAh. Wcześniej, ujawniono, że że tablet pominie ten ostatni element i pozostanie przy ostatniej generacji Snapdragon 8+ Gen 1. Samsung może również pójść na dwutorowe podejście do swoich tabletów, z wanilią Galaxy Tab S9 i Galaxy Tab S9 używając ostatniego genowego układu, pozostawiając flagowy krzem dla Galaxy Tab S9 Ultra.

Podobnie jak seria Galaxy Tab S9, nadchodzący Snapdragon 8+ Gen 2 jest również owiany tajemnicą. Chipy marki Qualcomm z oznaczeniem "Plus" zazwyczaj oferują niewiele więcej niż wzrost wydajności. Dlatego też można by twierdzić, że np Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy przypomina już Snapdragona 8+ Gen 2. Co więcej, dla Samsunga sensowne jest wykorzystanie w swoich produktach istniejącej linii SoC, a nie zupełnie nowej.

Kup Samsung Galaxy Tab S8 na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Samsung Galaxy Tab S9 Ultra SoC i informacje o baterii ujawnione przez nowy przeciek
Anil Ganti, 2023-03-17 (Update: 2023-03-17)