Notebookcheck Logo

Nowe przecieki dotyczące serii Samsung Galaxy Watch6 podpowiadają mniejszy model Watch6 Pro lub Galaxy Watch6 Classic

Galaxy Watch5 i Watch5 Pro. (Źródło: Max Buondonno/CNN)
Galaxy Watch5 i Watch5 Pro. (Źródło: Max Buondonno/CNN)
Nowe przecieki dostarczyły teraz więcej wglądu w plany produktowe Samsunga dotyczące serii Galaxy Watch6. Podczas gdy niektóre źródła uważają, że oprócz zwykłych modeli Watch6 może być Watch6 Classic, inni skłaniają się do Samsunga wydającego Watch6 Pro w dwóch rozmiarach.
Android Gadget Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone Wearable

Informacje na temat pojemności baterii w nadchodzącej serii zegarków Samsunga Galaxy Watch6 wyciekły na początku rokuz dwoma bateriami, prawdopodobnie należącymi do 40mm i 44mm modeli Watch6, wypływającymi na Safety Korea z lekkim wzrostem pojemności w stosunku do zeszłorocznych modeli. Słowo na winorośli wskazuje Samsung przyniesie z powrotem obrotowy ramki do swojej linii smartwatch w tym roku, z niektórych wierząc Galaxy Watch6 Classic może dokonać powrotu.

Chociaż nic nie jest konkretne w tym momencie, dobrzy ludzie nad GalaxyClub- zwykle niezawodne z przecieków-wydają się być przekonani, że Samsung przyniesie z powrotem model Classic do tegorocznej linii, po porzuceniu go na rzecz Watch5 Pro w zeszłym roku. Po pierwsze, Galaxy Watch4 i Watch4 Classic nosiły nazwy kodowe "Wise" i "Fresh". Seria Watch6 będzie nosić nazwę "Wise6" i "Fresh6", co wskazuje na inspirację czerpaną z linii Galaxy Watch4. Zeszłoroczny Watch5 nosiły nazwy kodowe "Heart-S", "Heart-L" i "Heart-Pro".

Pozostaje jeszcze kwestia baterii. Oprócz wycieku pojemności baterii zegarków "SM-R93x" i "SM-R94x", teraz wyciekła nowa bateria dla "SM-R95x". Pierwsze dwie baterie były oceniane na 300 mAh i 425 mAh odpowiednio, przypuszczalnie dla modeli Watch6 40mm i 44mm. Bateria dla "SM-R95x" jest oceniana na 300 mAh również, skutecznie wykluczając wszelkie szanse na to, że jest to Watch6 Pro. Watch5 Pro posiadał na przykład znacznie większą baterię 590 mAh.

Biorąc to wszystko pod uwagę, wydaje się możliwe, że ten nowy zegarek "SM-R935x" z baterią 300 mAh to 40 mm Galaxy Watch6 Classic. Co ciekawe jednak, nowy przeciek z Korei twierdzi, że Samsung wypuści dwa Galaxy modele Watch6 Pro. Watch5 Pro przyszedł w jednym modelu 45mm - z 590 mAh baterii - ale wydaje się, że Samsung może zaoferować Watch6 Pro w mniejszym opakowaniu, jak również tym razem out. Ten mniejszy Watch6 Pro mógłby równie dobrze nosić nazwę "SM-R95x".

300 mAh bateria dla "SM-R95x", który może być modelem Watch6 Classic lub Watch6 Pro. (Źródło: GalaxyClub)
300 mAh bateria dla "SM-R95x", który może być modelem Watch6 Classic lub Watch6 Pro. (Źródło: GalaxyClub)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Nowe przecieki dotyczące serii Samsung Galaxy Watch6 podpowiadają mniejszy model Watch6 Pro lub Galaxy Watch6 Classic
Ricci Rox, 2023-03-14 (Update: 2023-03-14)