Notebookcheck Logo

Specyfikacja ładowania Xiaomi 13 Ultra i Pad 6 rzekomo ujawniona przed premierą

Render 13 Ultra. (Źródło: @SPInfoJP & @That_Kartikey)
Render 13 Ultra. (Źródło: @SPInfoJP & @That_Kartikey)
Xiaomi ma wkrótce wprowadzić na rynek wariant Ultra swojej obecnej topowej linii smartfonów Android oraz waniliową wersję swojego flagowego tabletu. Oba urządzenia rzekomo pojawiły się w nowym przecieku sugerującym, że 13 Ultra ładuje się w wolniejszym tempie niż jego mniej premium odpowiednik Pro. Z kolei Pad 6 mógł dostać aktualizację.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Tablet

Na stronie Xiaomi 13 Ultra oraz Pad 6 mogą być zaliczane do smartfon i tablet ale mają co najmniej jedną wspólną cechę: duże szanse na globalną dostępność, prawdopodobnie od maja 2023 roku. Zanim to jednak nastąpi, mają zadebiutować w Chinach. Teraz, nowy wyciek może być najlepszym wskazaniem, że to wydarzenie jest rzeczywiście na drodze wkrótce.

Pojawia się on w postaci nowej rejestracji zabezpieczonej od 3C przez Xiaomi dla 2 nowych urządzeń o numerach modelowych 23046RP50C i 2304FPN6DC, uważane za Pad 6 i 13 Ultra odpowiednio. Gdyby tak było, certyfikaty ujawniają, że są one kompatybilne z 2 różnymi cegłami zasilającymi.

Odpowiednio, 13 Ultra jest połączony z MDY-14-ECnowym akcesorium, które ładuje z mocą do 90 watów (W), podczas gdy tablet może być w stanie korzystać z MDY-12-EF, cegły o mocy 67 W, związanej również z 12S Ultra.

W związku z tym nowy przeciek podpowiada, że podczas gdy np 13 Ultra mógł dostać aktualizację w porównaniu do swojego poprzednika, to może nie dorównać teoretycznie podrzędnemu 13 Pro. The Pad 6, z drugiej strony, rzekomo poczynił postępy w porównaniu do swojego przodka.

Kup Pad 5 na Amazon

Xiaomi 13 Ultra i Pad 6 rzekomo pojawiają się razem w tym samym przecieku. (Źródło: 3C via MyFixGuide)
Xiaomi 13 Ultra i Pad 6 rzekomo pojawiają się razem w tym samym przecieku. (Źródło: 3C via MyFixGuide)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Specyfikacja ładowania Xiaomi 13 Ultra i Pad 6 rzekomo ujawniona przed premierą
Deirdre O'Donnell, 2023-03-16 (Update: 2023-03-16)