Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy A34 i A54: europejski prezent w ramach zamówienia przedpremierowego ujawniony, ponieważ wyciekł filmik z unboxingu przed premierą

Wcześni nabywcy Galaxy A34 i A54 w Europie otrzymają bezpłatnie parę wkładek dousznych Samsunga Galaxy Buds2. (Źródło: SnoopyTech)
Wcześni nabywcy Galaxy A34 i A54 w Europie otrzymają bezpłatnie parę wkładek dousznych Samsunga Galaxy Buds2. (Źródło: SnoopyTech)
Samsung Galaxy A34 i Galaxy A54 są powszechnie oczekiwane, aby zadebiutować 15 marca na całym świecie. Film unboxing dwóch telefonów średniej klasy wyciekł przed premierą, z pozornym materiałem promocyjnym od Samsunga ujawniającym prezent Samsunga dla wczesnych użytkowników.
Android Galaxy S Leaks / Rumors Smartphone

Wieść gminna niesie, że Samsung zadebiutuje na rynku Galaxy A34 i Galaxy A54 w dniu 15 marca. Najważniejsze szczegóły dotyczące telefonów wyciekły w ciągu ostatnich kilku tygodni, a informacje na temat oferty pre-order Samsunga na telefony w Europie teraz wypłynęły na wolność, jak również.

Udostępnione przez tipster SnoopyTech, oficjalnie wyglądający obraz promocyjny dla Galaxy A34 i Galaxy A54 wydaje się potwierdzać, że telefony pójdą na zamówienia przedpremierowe z Samsunga Galaxy Buds2 słuchawki douszne Samsunga jako prezent towarzyszący. Buds2 earbuds zadebiutował z powrotem w 2021 roku z MSRP z US $149, ale można mieć te dni za US $69 bezpośrednio z Samsunga.

Wyciekły obraz jest w języku francuskim, więc logiczne jest, aby założyć, że ta oferta będzie dostępna we Francji, a prawdopodobnie reszta strefy euro, jak również. Obraz pokazuje, że oferta będzie dostępna od 15 marca do 30 kwietnia, uwiarygadniając doniesienia o 15 marca wydarzenie premierowe dla dwóch telefonów klasy średniej. Wreszcie, w dodatku, unboxing wideo zarówno Galaxy A34 i A54 teraz wypłynął online. Możesz znaleźć ten film poniżej.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Samsung Galaxy A34 i A54: europejski prezent w ramach zamówienia przedpremierowego ujawniony, ponieważ wyciekł filmik z unboxingu przed premierą
Ricci Rox, 2023-03-13 (Update: 2023-03-13)