Notebookcheck Logo

Recenzja smartwatcha Xiaomi Redmi Watch 4 - Piękny, ale z wadami oprogramowania

Och, Xiaomi. Redmi Watch 4 jest piękny, ma jasny, duży wyświetlacz AMOLED i świetną żywotność baterii. Jest niedrogi, a jednocześnie ma połączenie satelitarne i czujnik jasności, ale niestety irytuje wieloma błędami oprogramowania. Nasza recenzja wyjaśnia, gdzie leżą światła i cienie.
Accessory Gadget Smartwatch Wearable

Xiaomi wypuszcza Redmi Watch 4, który zachowuje ten sam podstawowy design, co jego poprzednik, Redmi Watch 3. Jest nieco bardziej okrągły, a Watch 4 ma koronę zamiast przycisku. W przeciwieństwie do topowego modelu, Xiaomi Watch 2 Pro, Redmi Watch 4 nie korzysta z WearOS, ale z własnego HyperOS Xiaomi - co powinno zapewnić długą żywotność baterii.

W porównaniu do swojego poprzednika, wyświetlacz urósł, a smartwatch stał się nawet nieco tańszy. Sugerowana cena detaliczna wynosi 100 euro. Istnieje tylko jedna wersja Redmi Watch 4, ale do wyboru są dwa kolory: Obsidian Black i Silver Grey. Jak zwykle w przypadku niedrogich smartwatchy, nie ma wersji LTE.

Xiaomi Redmi Watch 4
Matryca
1.97 cali 15:13, 450 x 390 pikseli 302 PPI, capacitive, AMOLED, refleksująca: tak
Złącza
Brightness Sensor, czujniki: Heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compass
Łączność
Bluetooth 5.3, GPS
Gabaryty
wysokość x szerokość x głębokość (mm): 10.5 x 47.5 x 41.1
Akumulator
470 mAh litowo-polimerowy, Czas pracy (dane producenta): 480 h
Inne
głośniki: mono, klawiatura: on screen, charging cradle, Xiaomi HyperOS 2.1.53, 24 miesiące(y) gwarancji, GNSS: GPS, Galileo, Glonass, BeiDou, QZSS, 5 ATM, fanless, waterproof
Waga
48 g, zasilacz: 10 g
Cena
99.99 PLN

 

Obudowa i funkcje - Redmi Watch z aluminium i stali nierdzewnej

Ramka Redmi Watch 4 wykonana jest ze stopu aluminium. Nasze srebrne urządzenie testowe ma matowe wykończenie. Wokół wyświetlacza biegnie linia o wysokim połysku, tworząc wizualną atrakcję.

Po prawej stronie smartwatcha znajduje się koronka ze stali nierdzewnej, którą można obracać i naciskać. Haptyczne sprzężenie zwrotne podczas przewijania jest generowane przez silnik wibracyjny. Poniżej metalowej ramki, w czarnym plastikowym panelu, Xiaomi zainstalowało również głośnik i mikrofon po prawej stronie.

Bez paska, Redmi Watch 4 waży 31 gramów; z oryginalnym paskiem waży 48 gramów. Pasek zegarka Watch 4 jest wykonany z TPU, ma szerokość 22 milimetrów i można go łatwo zmienić bez użycia narzędzi. Producent przewidział w tym celu dwa przyciski na spodzie. Jednak połączenie paska jest zastrzeżone i pasują tylko określone paski.

Pasek jest bardzo długi i zapinany na stały trzpień, nie ma klasycznego zapięcia. Jego zakładanie wymaga przyzwyczajenia. Na ramieniu testowym koniec paska regularnie wysuwa się z pętli i nieco wystaje.

Jakość wykonania Watch 4 jest bardzo dobra. W okresie testowym nie odnotowaliśmy żadnych zarysowań na obudowie. Szary pasek nabrał jednak niebieskiego odcienia - prawdopodobnie od pary dżinsów. Xiaomi określa wodoodporność jako 5ATM, ale Redmi Watch 4 nie posiada certyfikatu IP.

Konfiguracja i obsługa - Xiaomi polega na aplikacji Mi Fitness

Aby skonfigurować Redmi Watch 4, wymagana jest aplikacja Mi Fitness, która jest dostępna dla systemów iOS i Android. Po pierwszym uruchomieniu zegarka Watch 4 zostanie wyświetlony monit o pobranie aplikacji. Aplikacja służy do skanowania kodu QR na smartwatchu, a oba urządzenia są szybko połączone.

Następnie aplikacja zapewnia krótki samouczek dotyczący obsługi smartwatcha, ale nic nie jest wyświetlane na Watch 4. Ogólnie rzecz biorąc, konfiguracja przebiega szybko, a oprogramowanie można eksplorować samodzielnie. Zauważalne jest, że wiele pomiarów jest dezaktywowanych fabrycznie, takich jak ciągły pomiar pulsu, nasycenia krwi tlenem, stresu i intensywnego pomiaru snu.

Jeśli pomiary zostaną aktywowane, pojawi się ostrzeżenie, że zmiana ta wpłynie na żywotność baterii. Aplikacja Mi Fitness podzielona jest na cztery sekcje: Zdrowie, Trening, Urządzenie i Profil. Zdrowie to pulpit nawigacyjny, który pokazuje przegląd wszystkich wartości zdrowotnych na mapie. Wszystkie ukończone sesje treningowe są wyświetlane w sekcji Trening.

Urządzenie pokazuje listę różnych sparowanych urządzeń. Xiaomi oferuje sklep z dużym wyborem bezpłatnych tarcz zegarka. Można również zmienić ustawienia sparowanego smartwatcha, np. zezwolić aplikacjom na wysyłanie powiadomień do zegarka. Można również dostosować parametry odczytów stanu zdrowia. Wyświetlanie widżetów na smartwatchu można również zmienić za pomocą smartfona.

Inne ustawienia, takie jak jasność wyświetlacza, sposób aktywacji wyświetlacza, układ aplikacji lub automatyczne wykrywanie treningu, można zmienić tylko na samym smartwatchu. Dla Redmi Watch 4 nie ma sklepu z aplikacjami. Lokalne przechowywanie muzyki lub płatności zbliżeniowe również nie są obsługiwane.

Podobnie jak w przypadku Xiaomi Watch 2 Pro, mamy kilka problemów z oprogramowaniem Redmi Watch 4 w codziennym użytkowaniu. Od czasu do czasu smartwatch restartuje się bez wyraźnego powodu, co na szczęście trwa tylko kilka sekund. Bardziej irytujący jest fakt, że Redmi Watch 4 czasami wyświetla błędną godzinę przez wiele godzin, nawet jeśli sparowany smartfon - w teście była to Motorola Edge 30 Ultra - jest w zasięgu. Nie pomaga nawet wielokrotna synchronizacja za pośrednictwem aplikacji. Problem rozwiązuje się sam po pewnym czasie.

Redmi Watch 4 jest obsługiwany zarówno za pomocą 1,97-calowego wyświetlacza, jak i obrotowej i wciskanej korony. Naciśnięcie korony otwiera przegląd aplikacji z tarczy zegarka. Można przewijać menu, obracając koronkę. W menu naciśnięcie koronki zawsze powoduje cofnięcie się o jeden krok. Przypisania przycisków nie można zmienić, podwójne naciśnięcie nie działa.

Długie naciśnięcie otwiera menu startowe z opcjami wyłączenia, restartu i resetu. Trzykrotne naciśnięcie koronki można powiązać w aplikacji z wysłaniem wiadomości tekstowej alarmowej na określony numer. Działa to jednak tylko wtedy, gdy w pobliżu znajduje się sparowany smartfon. W teście wprowadzenie numeru alarmowego zawsze skutkowało komunikatem o błędzie.

Przesunięcie w bok od tarczy zegarka prowadzi użytkownika przez różne kafelki. Są one ułożone jako niekończąca się karuzela i można je przewijać z obu stron. Każdy kafelek zawiera różne widżety; jeden kafelek pokazuje na przykład informacje o pogodzie i śnie, w połączeniu z przyciskiem do rozpoczęcia treningu. Inne kafelki pokazują informacje o pulsie, nasyceniu krwi tlenem i stresie w połączeniu z przyciskiem do ćwiczeń oddechowych. Kolejność i zawartość kafelków można dostosować w aplikacji na smartfona.

Przeciągnięcie od góry do dołu otwiera menu powiadomień. Powiadomienia są tam wyświetlane w porządku chronologicznym i posortowane według aplikacji. Przeciągnięcie od dołu do góry otwiera krótkie menu z dostępem do sterowania multimediami i różnych trybów, takich jak nie przeszkadzać lub tryb oszczędzania energii.

Telefonia i powiadomienia - tylko krótkie odpowiedzi na Redmi Watch 4

W aplikacji Mi Fitness można wybrać, które programy mogą wysyłać powiadomienia do smartwatcha. W teście powiadomienia docierały niezawodnie na Redmi Watch 4. Jednak długie wiadomości, takie jak e-maile, są obcinane. Ponadto smartwatch nie może wyświetlać obrazów i tylko kilka emotikonów. Odpowiedzi są możliwe tylko za pomocą krótkich odpowiedzi - można je dostosować w aplikacji.

Możliwe jest wykonywanie połączeń za pomocą Redmi Watch 4, który ma głośnik i mikrofon. Jednak ze względu na brak własnego połączenia bezprzewodowego, sparowany smartfon musi zawsze znajdować się w zasięgu Bluetooth. Smartwatch może wyświetlać listy połączeń, a numery można wprowadzać za pomocą klawiatury numerycznej. Kontakty nie są jednak synchronizowane ze smartfonem. Swoje ulubione kontakty należy przechowywać w aplikacji Mi Fitness.

Wykonywanie połączeń za pomocą Redmi Watch 4 to coś dla nagłych wypadków i krótkich połączeń. Głośnik jest głośny, ale nie rozprasza. Nie ma szumów w tle, ale głos osoby noszącej zegarek jest czasami bardzo chropowaty, a sylaby są czasami niewyraźne.

Asystent głosowy - Xiaomi radzi sobie bez niego, pomimo wydajnego sprzętu

Chociaż Redmi Watch 4 ma wbudowany mikrofon i głośnik, Xiaomi nie ma asystenta głosowego. Ze względu na brak sklepu z aplikacjami, nie można go zainstalować później.

Zdrowie i fitness - Redmi Watch 4 z wartością witalności

Dane zdrowotne zegarka Redmi Watch 4 są gromadzone w aplikacji Mi Fitness. Można go zsynchronizować z Google Fit, Strava i Suunto. Smartwatch może mierzyć tętno, nasycenie krwi tlenem i stres. Poziom stresu jest wskazywany liczbą od 0 do 100.

Ponadto oprogramowanie oferuje klasyfikację na cztery fazy, które są oznaczone kolorami i emoji. Oś czasu wyświetla poziom stresu w ciągu dnia. Aplikacja zapewnia również dzienne podsumowanie z minimalnymi, maksymalnymi i średnimi wartościami.

Specjalną funkcją Redmi Watch 4 jest wartość witalności. Wartość ta obejmuje wiek, tętno spoczynkowe, tętno maksymalne i dane treningowe z ostatnich siedmiu dni. Punkty witalności są zbierane poprzez ćwiczenia i trening, przy czym intensywny trening daje więcej punktów. Według Xiaomi wartość ta powinna wynosić ponad 100, ponieważ wtedy osiągane są cele ćwiczeń WHO. Dziennie można zebrać maksymalnie 80 punktów.

Cele związane z aktywnością - Redmi Watch 4 nie zawsze się liczy

Redmi Watch 4 pokazuje dzienną aktywność za pomocą półkoli. Reprezentują one spalone kalorie, wykonane kroki i godzinę stania. Postępy można śledzić nie tylko za pomocą półkoli, ale także za pomocą wartości. Wyświetlacz jest dostępny zarówno na samym smartwatchu, jak i w aplikacji Mi Fitness.

Aplikacja zapewnia również przegląd wartości dla tygodnia i średnią wartość dla danej kategorii. Oprócz kroków wyświetlany jest również pokonany dystans. Nie ma jednak informacji o metrach wysokości lub piętrach.

Rejestrowanie aktywności jest jednak często nieprawidłowe w teście. W niektórych przypadkach smartwatch pokazuje tylko 1000 kroków po wędrówce, a Redmi Watch 4 nie rejestruje żadnych kroków ani spalonych kalorii przez kilka dni ciągłego noszenia, chociaż czas spędzony na stojąco jest rejestrowany. Wykrywanie stania również nie pozostawia dobrego wrażenia. Przypomnienie o konieczności poruszania się często pojawia się kilka minut po wstaniu od biurka.

Tętno, rytm serca i nasycenie krwi tlenem

Aby lepiej sklasyfikować zmierzone wartości Redmi Watch 4, porównujemy je z wartościami urządzeń referencyjnych. Aby zmierzyć tętno, zabraliśmy smartwatch Xiaomi na przejażdżkę rowerową wraz z paskiem na klatkę piersiową Polar H10.

Podczas pomiaru tętna spoczynkowego przed sesją sportową urządzenia są dość spójne. Wartość Redmi Watch 4 jest o dwa uderzenia wyższa niż w przypadku paska na klatkę piersiową, a odchylenie wynosi 2,94 procent. Zmierzyliśmy puls mocy w trzech różnych momentach. Odchylenie między urządzeniami wynosi średnio 11,99 procent. Zmierzone wartości smartwatcha są niższe niż w przypadku paska na klatkę piersiową dla wszystkich trzech pomiarów.

Różnica jest mniejsza w przypadku pomiaru nasycenia krwi tlenem. Średnie odchylenie z trzech pomiarów wynosi 2,02 procent. Wartości zmierzone przez Redmi Watch 4 są zawsze niższe niż w przypadku urządzenia referencyjnego. W tym przypadku jest to pulsoksymetr Braun 1.

Ogólnie rzecz biorąc, zmierzone wartości Redmi Watch 4 są w porządku. Jednak sportowcy powinni używać innego urządzenia do dokładnego pomiaru tętna podczas treningu. The Amazfit Active pokazuje, że w tym przedziale cenowym może być lepiej.

Pomiar tętna Xiaomi Redmi Watch 4
Pomiar tętna Xiaomi Redmi Watch 4
Pomiar tętna Opaska na klatkę piersiową Polar H10
Pomiar tętna Opaska na klatkę piersiową Polar H10

Śledzenie snu - smartwatch Xiaomi pokazuje śpiące zwierzę

Śledzenie snu w Redmi Watch 4 jest imponujące. Oprogramowanie pokazuje całkowity czas snu i czas trwania poszczególnych faz snu. Aplikacja rozróżnia sen głęboki, lekki i REM. Czas jest wyświetlany dla każdej fazy, a oprogramowanie pokazuje również procent całkowitego snu i stosunek do zalecanych wartości.

Postęp faz jest również wyświetlany graficznie na osi czasu. Niezawodnie wykrywane są również fazy przebudzenia. Jeśli wybrano szczegółową analizę snu, smartwatch mierzy również średnie tętno i średnie nasycenie krwi tlenem. Nasycenie ma również wpływ na punkty oddechowe, które są przyznawane przez oprogramowanie.

Całkowity sen jest również oceniany za pomocą wartości liczbowej od 0 do 100. Ponadto wartość jest porównywana z wartościami innych użytkowników w tej samej grupie wiekowej. Wartości mogą być wyświetlane nie tylko dla jednego dnia, ale także dla tygodni i miesięcy.

Jeśli sen jest mierzony przez dłuższy czas, aplikacja Mi Fitness przypisuje zwierzę snu. To kategoryzuje wzorce snu. Analizowany jest rytm snu, ciągłość snu, stres i ruch przed pójściem spać. Oprogramowanie wydaje również zalecenia dotyczące organizacji codziennej rutyny.

Redmi Watch 4 posiada również inteligentny budzik. Wykorzystuje on zebrane dane, aby obudzić użytkownika z lekkiego snu, jeśli to możliwe. Jednak wybierany okres jest krótki i wynosi dziesięć minut.

Nagrywanie treningów - duży wybór z Redmi Watch 4

Xiaomi Redmi Watch 4 może śledzić ponad 150 rodzajów sportów. Dla różnych dyscyplin sportowych można ustawić różne cele dotyczące odległości, czasu i spalonych kalorii. Alarmy treningowe można również ustawić po osiągnięciu określonego tętna lub po określonym dystansie. W przypadku niektórych sportów - takich jak jogging - smartwatch obsługuje również program rozgrzewki i trening interwałowy.

Jogging jest głównym punktem sesji treningowych. W tej dyscyplinie Redmi Watch 4 oferuje również AI pacer, który uruchamia średnie tempo poprzednich treningów. Ponadto smartwatch jest wyposażony w dziesięć wstępnie zainstalowanych planów treningowych dostosowanych do biegaczy o różnych poziomach wydajności.

Ukończone treningi można przeglądać zarówno na samym smartwatchu, jak i w aplikacji Mi Fitness. Redmi Watch 4 rejestruje trasę i, oprócz tętna i dystansu, zapewnia inne wartości specyficzne dla treningu, takie jak długość kroku i kadencja podczas chodzenia. Oprogramowanie szacuje również efekt treningu i dostarcza informacji na temat czasu regeneracji.

Redmi Watch 4 może również automatycznie rozpoznawać i rejestrować treningi. Jednak w teście nie zawsze działa to niezawodnie. Czasami treningi nie są w ogóle rozpoznawane, chociaż sport jest rozpoznawany w inne dni, a czasami nagrywanie rozpoczyna się z dużym opóźnieniem.

GPS i nawigacja - Precyzyjna lokalizacja dzięki zegarkowi Redmi Watch

Redmi Watch 4 jest kompatybilny z GNSS i obsługuje wszystkie popularne systemy satelitarne - co nie jest oczywiste w tym przedziale cenowym. Ponadto śledzenie na okrążeniu rowerowym wraz z Garmin Venu 2 okazało się dokładne.

Połączenie trwa nieco dłużej w codziennym użytkowaniu, ale jest cudownie stabilne. Podczas testu nie doświadczyliśmy żadnych przerw w połączeniu. Zarejestrowane trasy można eksportować tylko poprzez objazd, na przykład poprzez synchronizację ze Strava. Nie ma możliwości importowania tras do treningu.

Pomiar GNSS: Opłynięcie jeziora dookoła
Pomiar GNSS: Opłynięcie jeziora dookoła
Pomiary GNSS: Punkt zwrotny
Pomiary GNSS: Punkt zwrotny
Pomiary GNSS: Podsumowanie
Pomiary GNSS: Podsumowanie

Wyświetlacz - Duży panel AMOLED dla Redmi Watch 4

Struktura subpikseli
Struktura subpikseli

1,97-calowy panel AMOLED w Redmi Watch 4 robi dobre wrażenie. Zmierzyliśmy maksymalną jasność 555 cd/m² z włączonym czujnikiem światła otoczenia, dzięki czemu smartwatch jest łatwy do odczytania nawet w słońcu. Rozdzielczość jest również dobra, a treści i czcionki wyświetlane są wyraźnie. Dzięki zastosowanej technologii wyświetlacz imponuje również doskonałym poziomem czerni i wyraźnymi kontrastami.

Podczas naszych pomiarów zauważyliśmy migotanie o częstotliwości 166 Hz. Czujnik światła otoczenia dostosowuje się szybko i odpowiednio; nie musieliśmy ponownie dostosowywać jasności w codziennym użytkowaniu. Zawsze włączony wyświetlacz to również dobre rozwiązanie. Można utworzyć harmonogram dla tej funkcji lub alternatywnie, inteligentne wykrywanie powinno zapewnić, że ekran pozostanie ciemny w nocy.

Xiaomi Redmi Watch 4Amazfit ActiveAmazfit GTS 4Huawei Watch Fit Special EditionXiaomi Smart Band 7 ProOukitel BT20
Response Times
PWM Frequency
166
120
-28%
120
-28%
119
-28%
118.9
-28%
85
-49%
Screen
-2%
-15%
-49%
-7%
8%
Brightness middle
555
546
-2%
471
-15%
283
-49%
516
-7%
597
8%
Black Level *
Total Average (Program / Settings)
-15% / -15%
-22% / -22%
-39% / -39%
-18% / -18%
-21% / -21%

* ... im mniej tym lepiej

Screen Flickering / PWM (Pulse-Width Modulation)

To dim the screen, some notebooks will simply cycle the backlight on and off in rapid succession - a method called Pulse Width Modulation (PWM) . This cycling frequency should ideally be undetectable to the human eye. If said frequency is too low, users with sensitive eyes may experience strain or headaches or even notice the flickering altogether.
Screen flickering / PWM detected 166 Hz

The display backlight flickers at 166 Hz (worst case, e.g., utilizing PWM) .

The frequency of 166 Hz is relatively low, so sensitive users will likely notice flickering and experience eyestrain at the stated brightness setting and below.

In comparison: 53 % of all tested devices do not use PWM to dim the display. If PWM was detected, an average of 17933 (minimum: 5 - maximum: 3846000) Hz was measured.

Wydajność i żywotność baterii - smartwatch Xiaomi z drobnymi zacięciami

Xiaomi nie dostarcza żadnych informacji na temat SiP zainstalowanego w Redmi Watch 4, a ponieważ nie można zainstalować żadnej przeglądarki, nie są możliwe żadne pomiary porównawcze. W codziennym użytkowaniu wydajność jest w porządku: aplikacje i menu otwierają się szybko, ale występują niewielkie szarpnięcia podczas przełączania się między kartami. Po naciśnięciu korony smartwatch czasami potrzebuje sekundy na wykonanie polecenia.

Brakuje też informacji o wbudowanej pamięci. Tej jednak praktycznie nie da się wykorzystać. Muzyki i map nie można zapisywać lokalnie, nie ma też sklepu z aplikacjami.

Żywotność baterii - Redmi Watch 4 działa bardzo długo

Xiaomi reklamuje żywotność baterii do 20 dni, ale aby to osiągnąć, trzeba dezaktywować wiele funkcji. W teście na stałe aktywowaliśmy wszystkie pomiary, a także automatyczne wykrywanie treningu, zezwoliliśmy na wszystkie powiadomienia aplikacji, a także korzystaliśmy z zawsze włączonego wyświetlacza. To maksymalnie obciąża baterię.

Mimo to Redmi Watch 4 zdołał wytrzymać dziewięć dni w teście, w tym krótkie treningi. Przy wyłączonym AoD udało nam się 12 dni użytkowania bez ładowania. Ładowanie jest możliwe za pomocą opatentowanego kabla, który jest magnetycznie przymocowany do spodu zegarka. Smartwatch ładuje się od 5 do 85 procent w ciągu godziny. Pełne naładowanie zajmuje około 80 minut.

Za

+ wysoka jakość wykonania
+ duży, jasny wyświetlacz
+ wszechstronne śledzenie
+ własne połączenie GNSS
+ długa żywotność baterii

Przeciw

- brak asystenta głosowego
- niektóre błędy oprogramowania
- brak NFC
- pomiar tętna częściowo niedokładny

Werdykt - Redmi Watch 4 jest spowolniony przez oprogramowanie

W recenzji: Xiaomi Redmi Watch 4, urządzenie testowe dostarczone przez Xiaomi Germany.
W recenzji: Xiaomi Redmi Watch 4, urządzenie testowe dostarczone przez Xiaomi Germany.

Xiaomi Redmi Watch 4 ma dwa oblicza. Z jednej strony jest to pięknie wykonany, stylowy smartwatch. Szlachetna aluminiowa ramka i duży, jasny wyświetlacz AMOLED to najważniejsze cechy w tym przedziale cenowym. Dzięki czujnikowi jasności i zintegrowanemu połączeniu satelitarnemu, smartwatch Xiaomi wyraźnie wyróżnia się na tle niedrogich trackerów fitness. Redmi Watch 4 może pochwalić się również bardzo dobrą żywotnością baterii.

Zakres funkcji smartwatcha jest również imponujący. Dzięki różnorodnym ustawieniom Redmi Watch 4 robi większe wrażenie podczas treningu niż w codziennym użytkowaniu. Wyświetlanie obrazów i emoji mogłoby zostać poprawione, podobnie jak opcje odpowiedzi. Niezrozumiałe jest również to, że Xiaomi nie ma asystenta głosowego pomimo głośnika i mikrofonu.

Oprogramowanie Redmi Watch 4 jest zawodne i znacznie zakłóca ogólny obraz eleganckiego smartwatcha.

Jednak największą irytacją Redmi Watch 4 jest oprogramowanie, które w czasie testów wciąż miało kilka błędów. Smartwatch od czasu do czasu restartuje się, co jest jeszcze do zniesienia. Bardziej irytujące jest jednak to, że kroki i inne aktywności nie są rzetelnie rejestrowane, a przede wszystkim smartwatch wielokrotnie wyświetla nieprawidłową godzinę, mimo że jest podłączony do smartfona. Ta podstawowa funkcja zegarka na rękę po prostu musi być niezawodna.

 

Podobnie szykowny i funkcjonalny jest Amazfit Active, znacznie dokładniejszy w pomiarach wartości ciała, ale wizualnie w innej lidze jest Fitbit Charge 6.

Cena i dostępność

Smartwatch jest sprzedawany u wielu głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon US. Xiaomi sprzedaje również Redmi Watch 4 w swoim sklepie internetowym.

Transparency

The present review sample was made available to the author as a loan by the manufacturer or a shop for the purposes of review. The lender had no influence on this review, nor did the manufacturer receive a copy of this review before publication. There was no obligation to publish this review.

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Laptopy > Recenzja smartwatcha Xiaomi Redmi Watch 4 - Piękny, ale z wadami oprogramowania
Benedikt Winkel, 2024-03-31 (Update: 2024-03-31)