Notebookcheck Logo

Garmin w końcu publikuje dziennik zmian dla nowej aktualizacji smartwatcha Forerunner

Smartwatche Garmin Forerunner 965 (powyżej), 255 i 955 otrzymują nową aktualizację beta. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Smartwatche Garmin Forerunner 965 (powyżej), 255 i 955 otrzymują nową aktualizację beta. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Aktualizacja Garmin Beta w wersji 18.12 trafia na smartwatche Forerunner 255, Forerunner 955 i Forerunner 965. Aktualizacja pojawiła się kilka dni temu, a Garmin dopiero niedawno potwierdził pełną listę zmian zawartych w oprogramowaniu. Pojawiło się kilka nowych funkcji, takich jak Sleep Coach, Jump Rope i Lap Undo.
Smartwatch Wearable

Garmin wprowadza wersję beta 18.12 dla swojego Forerunner 255, Forerunner 955i Forerunner 965 smartwatchy. My informowaliśmy o tym nowym oprogramowaniu kilka dni temu kiedy użytkownicy po raz pierwszy zgłosili aktualizację. Teraz Garmin oficjalnie potwierdził oprogramowanie w wersji beta z dziennikiem zmian i potwierdził, które trzy smartwatche je otrzymają; nie jest jasne, dlaczego Forerunner 265 nie kwalifikuje się do tej aktualizacji, ponieważ to samo oprogramowanie jest zwykle dostarczane dla wszystkich czterech modeli.

Jak wspomniano wcześniej, nowością w wersji 18.12 jest funkcja Sleep Coach, która zapewnia wskazówki dotyczące optymalizacji odpoczynku. Inne funkcje obejmują automatyczne wykrywanie aktywności dla profili multisportowych i narzędzie do cofania okrążeń. Garmin oferuje teraz ogólnoświatową bazę danych 400-metrowych tras biegowych i aktywność Jump Rope. Wprowadzono ulepszenia w zakresie nawigacji po kursie i kompatybilności z zestawami słuchawkowymi; w przypadku serii Forerunner 265 funkcja słuchawek została zaktualizowana tylko dla smartwatchów Music.

Garmin dostarczył również kilka poprawek błędów, rozwiązujących problemy z ustawieniami ekranu dotykowego w trybie uśpienia, brakującym tekstem na stronie nawigacji na mapie oraz poziomami jasności podświetlenia z ustawieniami w czasie rzeczywistym. Ponadto pojawiła się poprawka dla aktywności Strength, która zapewnia, że wybrana waga jest przechowywana w ustrukturyzowanym treningu. Garmin zauważa, że wersja beta 18.12 jest kandydatem do wydania, co oznacza, że identyczna wersja publiczna może wkrótce trafić do wszystkich użytkowników. Jeśli posiadają Państwo smartwatch Forerunner 25, Forerunner 955 lub Forerunner 965 i są zarejestrowani w programie Garmin Beta, mogą Państwo pobrać aktualizację, przechodząc do menu głównego > Ustawienia > System > Aktualizacja oprogramowania > Sprawdź aktualizacje.

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Garmin w końcu publikuje dziennik zmian dla nowej aktualizacji smartwatcha Forerunner
Polly Allcock, 2024-01- 8 (Update: 2024-01- 8)