Notebookcheck Logo

Garmin HRM-Fit wprowadza na rynek monitor tętna i dynamiki biegu

Monitor tętna Garmin HRM-Fit został oficjalnie zaprezentowany. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Monitor tętna Garmin HRM-Fit został oficjalnie zaprezentowany. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin HRM-Fit został oficjalnie wprowadzony do sprzedaży w krajach na całym świecie. Nowy gadżet został zaprojektowany z myślą o osobach noszących staniki sportowe, zapewniając wygodniejsze dopasowanie niż inne modele. Urządzenie może śledzić tętno, dynamikę biegu, liczbę kroków i spalone kalorie.
Wearable Gadget

Firma Garmin oficjalnie zaprezentowała monitor pracy serca HRM-Fit. Produkt wyciekł wcześniej w tym rokuz wstępne plotki o urządzeniu pojawiły się w zeszłym roku. Gadżet ma klipsową konstrukcję dla osób noszących staniki sportowe, co powinno uczynić go wygodniejszym niż starsze modele.

Czujnik tętna przesyła dane w czasie rzeczywistym do aplikacji Garmin i kompatybilnych urządzeń i może być używany podczas biegania, jazdy na rowerze, HIIT, treningu siłowego i innych treningów. Ponadto, gadżet może służyć do śledzenia dynamiki biegu, liczby kroków, spalonych kalorii, minut intensywności i całodziennego tętna. Jeśli ćwiczysz w pomieszczeniu na bieżni lub bieżni, monitor może mierzyć tempo i dystans, a w niektórych przypadkach możesz trenować bez smartwatcha. Gadżet jest stosunkowo lekki, waży 1,9 uncji (~53 g) i jest zasilany baterią CR2032 przez okres do 12 miesięcy, przy założeniu godzinnego codziennego użytkowania.

Firma Garmin zaleca korzystanie z HRM-Fit ze stanikami sportowymi o średnim i wysokim wsparciu i udostępniła przewodnik Sports Bra Fit Guide, aby zapewnić dokładne pomiary z urządzenia. Urządzenie jest kompatybilne z ponad 200 innymi urządzeniami Garmin, w tym smartwatchami, komputerami rowerowymi i ręcznymi akcesoriami GPS. Garmin zwraca jednak uwagę, że nie wszystkie smartwatche obsługują bardziej zaawansowane funkcje, takie jak rejestrowanie dynamiki biegu. Czujnik tętna Garmin HRM-Fit można kupić za 149,99 USD / 139,99 GBP / 159,99 EUR. Urządzenie jest dostępne za pośrednictwem sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, choć obecnie jest wymienione jako "Tymczasowo niedostępne". Garmin niedawno wprowadził również na rynek smartwatch Lily 2.

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > Garmin HRM-Fit wprowadza na rynek monitor tętna i dynamiki biegu
Polly Allcock, 2024-01- 9 (Update: 2024-01- 9)