Notebookcheck Logo

ASUS ROG Ally przeceniony kilka dni po premierze Lenovo Legion Go w związku z wprowadzeniem nowych aktualizacji

ROG Ally może teraz grać w rozdzielczości 1600 x 900 dzięki nowemu iGPU. (Źródło obrazu: Notebookcheck)
ROG Ally może teraz grać w rozdzielczości 1600 x 900 dzięki nowemu iGPU. (Źródło obrazu: Notebookcheck)
ASUS ROG Ally jest teraz tańszy na różnych rynkach. Pojawiająca się kilka dni po premierze Lenovo Legion Go, obniżka o 100 euro zbiega się z ostatnią rundą aktualizacji dla ASUS ROG Ally, która dodaje nową opcję rozdzielczości ekranu 1600 x 900, wśród innych ulepszeń.
AMD Gaming

ROG Ally ROG Ally miał bardzo pracowity tydzień, pomimo premiery prawie sześć miesięcy temu. ASUS nie tylko wprowadził nową rundę aktualizacji dla swojego jedynego handhelda do gier, ale także obniżył cenę urządzenia w kilku regionach. O ile nam wiadomo,ROG Allyjest obecnie tańszy w Europie i Stanach Zjednoczonych, ale nie na innych rynkach, takich jak Wielka Brytania.

Na razie tylko Best Buy obniżył cenę handhelda do gier w USA, gdzie jest on teraz dostępny za 619,99 USD, co stanowi obniżkę o 80 USD w stosunku do sugerowanej ceny detalicznej. Wygląda na to, że zniżka ta będzie aktywna podczas okresu promocyjnego sprzedawcy w Czarny Piątek; proszę zobaczyć Strona Best Buy aby zapoznać się z pełnymi warunkami. Tak czy inaczej, istnieje możliwość zakupuROG Allyz procesorem Ryzen Z1 Extreme za 20 USD więcej niż Ryzen Z1 odpowiednik.

Wygląda jednak na to, że ASUS obniżył sugerowaną cenę detaliczną ROG Ally w Europie. Konkretnie, oba warianty APU są teraz sprzedawane po obniżce o 100 euro, odpowiednio za 599 euro i 699 euro. Chociaż ASUS nie wyjaśnił korekty, pojawiła się ona w ciągu kilku dni od Oficjalna premiera Lenovo Legion Go. Dla porównania, ostatnie aktualizacje ASUS są następujące:

BIOS 331 na 10/24 poprzez MyASUS

  • Ulepszenie: Zoptymalizowano ogólną stabilność systemu.

sterownik iGPU v31.0.22017.3004 w dniu 27.10.23 za pośrednictwem MyASUS

  • Nowa funkcja: Dodano obsługę AMD HYPR-RX. Proszę przeczytać więcej o HYPR-RX tutaj.
  • Ulepszenie: Dodano obsługę rozdzielczości ekranu 1600x900.
  • Poprawka: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał uruchomienie EA SPORTS FC™ 24.
  • Poprawka: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał uruchomienie Resident Evil Village.
  • Poprawka: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał Ally rozpoznawanie zewnętrznych monitorów 8K 60Hz.

MCU 315 na 10/30/23 poprzez Armoury Crate SE

  • Poprawka: Naprawiono rzadki błąd, który powodował losowe przełączanie się sterowania Ally z trybu gamepada na tryb pulpitu w określonych warunkach.

Wtyczka Aura 1.3.15.1 w dniu 30.10.23 za pośrednictwem Armoury Crate SE

  • Ulepszenie: Dostosowano regulację jasności RGB do współpracy z nowym kodem z MCU 315.

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wprowadzane przez sprzedawców detalicznych. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym artykule była dostępna w momencie pisania i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > ASUS ROG Ally przeceniony kilka dni po premierze Lenovo Legion Go w związku z wprowadzeniem nowych aktualizacji
Alex Alderson, 2023-11- 4 (Update: 2023-11- 4)