Notebookcheck Logo

Nowe przecieki wskazują, że seria Asus ROG Phone 8 zostanie uruchomiona z Android 14 i ładowaniem 65W

ROG Phone 7 Ultimate. (Źródło: Notebookcheck)
ROG Phone 7 Ultimate. (Źródło: Notebookcheck)
Wskazówki Asusa dotyczące rychłej premiery smartfonów nowej generacji dedykowanych wydajności premium Android wydają się być poparte nowymi przeciekami najwyraźniej wskazującymi na aktualizacje systemu operacyjnego i SoC w nadchodzącej serii ROG Phone 8. Z drugiej strony, te potencjalne zalety są równoważone przez niepozorną specyfikację ładowania.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Software

RedMagic właśnie dokonał kilku wyrównania pola gry roszczeń dla nadchodzącego 9 Pro jednak jego główny konkurent w tej dziedzinie może być gotowy do powrotu z własną nową generacją smartfonów do gier. Wyświetlacz 165 Hz Linia ROG Phone jest wspierany przez te nowe wskazówki.

Jedna z nich twierdzi, że całkowicie nowy ROG Phone pojawił się w Geekbench. Jeśli tak, to "ASUS_AI2401_A" wyprzedził urządzenie uważane za RedMagic 9 Pro z tym samym Snapdragon 8 Gen 3 SoC i wersją Android.

Z drugiej strony, "ROG Phone 8" ma 16 GB pamięci RAM, w porównaniu do 12 w "9 Pro". W każdym razie to samo domniemane urządzenie Asusa będzie dostarczane z 65W według chińskiego regulatora bezpieczeństwa 3C. To szybko w porównaniu do niektórych (nie-gamingowych) flagowych smartfonówjednak faktem jest, że specyfikacja jest niezmieniona w porównaniu do ROG 7 Ultimate z 2022 roku.

Proszę kupić ROG Phone 7 na Amazon

Urządzenie z serii "ROG Phone 8"...
Urządzenie z serii "ROG Phone 8"...
...może mieć kilka ulepszeń specyfikacji, które przewyższają inne. (Źródło: 3C, Geekbench via MySmartPrice)
...może mieć kilka ulepszeń specyfikacji, które przewyższają inne. (Źródło: 3C, Geekbench via MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Nowe przecieki wskazują, że seria Asus ROG Phone 8 zostanie uruchomiona z Android 14 i ładowaniem 65W
Deirdre O'Donnell, 2023-11-16 (Update: 2023-11-16)