Notebookcheck Logo

Lenovo X16: nowe, wyjątkowo przystępne cenowo i całkowicie bezprzewodowe słuchawki z dobrymi funkcjami i redukcją szumów

Lenovo X16: całkowicie bezprzewodowe słuchawki
Lenovo X16: całkowicie bezprzewodowe słuchawki
Wraz z Lenovo X16, Lenovo oferuje nowe, całkowicie bezprzewodowe słuchawki. Są one dostępne w bardzo przystępnej cenie i, zgodnie z normą IPX4, zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać wymagające warunki środowiskowe, co oznacza, że mogą być również noszone podczas uprawiania sportu bez żadnych problemów.
Audio Launch

Lenovo może być znane w tym kraju ze swoich notebooków, ale firma jest bardzo szeroko pozycjonowana jako producent elektroniki. Na początku roku informowaliśmy o modelu Lenovo XT80 i wyjątkowo przystępnych cenowo słuchawkach z wkładkami dousznymi. Wraz z Lenovo X16 dostępne są teraz również bardziej klasyczne, całkowicie bezprzewodowe słuchawki. Podobnie jak inne słuchawki Lenovo, słuchawki są również wymienione u niemieckich sprzedawców detalicznych, ale bezpośredni import może być szczególnie opłacalny w tym przypadku. W zależności od sprzedawcy, słuchawki są oferowane za znacznie poniżej 15 euro, a wysyłka powinna być również stosunkowo szybka i wolna od ceł przywozowych. Ze względu na niską wartość towarów, ryzyko w zakresie praw gwarancyjnych jest ograniczone.

X16 to całkowicie bezprzewodowe słuchawki, z których każda waży zaledwie 4,5 grama. Posiadają 14,2-milimetrowe przetworniki, co jest wartością raczej ponadprzeciętną dla słuchawek. Powinno to skutkować szczególnie wysoką jakością odtwarzania. Jak przystało na absolutny standard, nie są to zwykłe słuchawki, a zestaw słuchawkowy, gdyż w każdym z nich zainstalowano mikrofon. Konfiguracja powinna być również w stanie zredukować niepożądany hałas otoczenia.

Każda słuchawka ma powierzchnię dotykową, która umożliwia na przykład sterowanie odtwarzaniem muzyki i odbieranie połączeń. Reklamowane są niskie opóźnienia. Podano certyfikat IPX4, a całkowity czas pracy baterii ma wynosić do 20 godzin przy ładowaniu pośrednim. Stan naładowania etui ładującego jest wyświetlany przez cztery diody LED. Dane są przesyłane przez Bluetooth 5.2.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Lenovo X16: nowe, wyjątkowo przystępne cenowo i całkowicie bezprzewodowe słuchawki z dobrymi funkcjami i redukcją szumów
Silvio Werner, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)