Notebookcheck Logo

Asus ROG Ally otrzymuje przezroczystą obudowę z podświetleniem RGB do modernizacji, a także wszechstronną obudowę ModCase

Jsaux nadaje Asus ROG Ally świeży, przezroczysty wygląd. (Zdjęcie: Jsaux)
Jsaux nadaje Asus ROG Ally świeży, przezroczysty wygląd. (Zdjęcie: Jsaux)
Gamingowy handheld Asus ROG Ally świetnie prezentuje się z przezroczystą obudową, jak pokazuje nowy, przezroczysty tył od specjalisty od akcesoriów, firmy Jsaux. Jednocześnie producent prezentuje ModCase, solidne etui ochronne dla handhelda.
Console Gaming

Asus ROG Ally jest znacznie bardziej kompaktowy niż Steam Deck, ale zapewnia większą wydajność, baterię o podobnej wielkości i dwa wentylatory zamiast jednego. Ci, którzy chcą zobaczyć wnętrze handhelda, mogą to teraz zrobić dzięki przezroczystemu tyłowi od Jsaux.

Po założeniu plecków, dwa wentylatory, bateria i czerwona płyta główna są wyraźnie widoczne. Jsaux dołącza szereg naklejek, które umożliwiają dalszą personalizację wyglądu. Na środku obudowy znajduje się mały panel LED RGB, którego styl można dostosować - oprócz paska ładowania, inne opcje obejmują logo Nasa, ikony przycisków PlayStation i napis "Uwaga" z symbolem nuklearnym. Według Jsaux, oświetlenie to korzysta z oddzielnej baterii o pojemności 170 mAh, która pozwala na trzy godziny pracy, ale musi być również ładowana osobno przez USB-C.

Jednocześnie Jsaux wprowadza ModCase, wyjątkowo wytrzymałe etui ochronne dla gamingowego handhelda ROG Ally, które jest wyposażone w przednią pokrywę do bezpiecznego transportu urządzenia. Etui ma rozkładaną podstawkę i adapter, który umożliwia przymocowanie akcesoriów, takich jak dysk SSD lub power bank, z tyłu handhelda za pomocą rzepów. Wiele gniazd microSD pozwala na wygodne przenoszenie dodatkowej pamięci masowej.

Cena i dostępność

Oczekuje się, że Jsaux RGB Transparent Back Plate dla Asus ROG Ally pojawi się na rynku w połowie listopada, kiedy to mod obudowy będzie można zamówić w sklepie internetowym producenta w cenie 39 99 USDw cenie 39,99 USD. ModCase jest już dostępny na za 29,99 USDlub w zestawie z powerbankiem o pojemności 20 000 mAh za 79,99 USD. Wysyłka jest bezpłatna na całym świecie, ale ceny nie obejmują opłat celnych ani podatków importowych.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 10 > Asus ROG Ally otrzymuje przezroczystą obudowę z podświetleniem RGB do modernizacji, a także wszechstronną obudowę ModCase
Hannes Brecher, 2023-10-29 (Update: 2023-10-29)