Notebookcheck Logo

Xiaomi Smart Home Screen 10 jest już dostępny na całym świecie

Xiaomi Smart Home Screen 10 to inteligentne centrum domowe. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Smart Home Screen 10 to inteligentne centrum domowe. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Smart Home Screen 10 jest już dostępny dla klientów na całym świecie za pośrednictwem AliExpress. Smart Home Hub jest kompatybilny z wieloma gadżetami za pośrednictwem Bluetooth 5.0 i IR. Inne funkcje urządzenia z ekranem dotykowym obejmują wbudowane głośniki do oglądania treści oraz mikrofon i kamerę do połączeń wideo.
Smart Home Gadget

Aplikacja Xiaomi Smart Home Screen 10 jest już dostępny na całym świecie za pośrednictwem AliExpress. W zeszłym roku, gadżet został uruchomiony w Chinach jako wyświetlacz do sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi. Według firmy, hub jest kompatybilny z ponad 6,000 urządzeń gospodarstwa domowego dzięki łączności Bluetooth 5.0 i nadajnikowi podczerwieni.

Smart Home Screen 10 ma 10,1-calowy (~25,6 cm) wyświetlacz dotykowy HD, pokazujący stan inteligentnych urządzeń domowych i zapewniający szybkie sterowanie dotykowe. Zintegrowany mikrofon zapewnia dodatkowe opcje sterowania za pomocą poleceń głosowych Xiao AI. Xiaomi sugeruje również wykorzystanie urządzenia do strumieniowego przesyłania treści z platform takich jak TikTok, z wbudowanymi głośnikami stereo. Ponadto kamera HD o rozdzielczości 5 MP z szerokokątnym obiektywem 115° umożliwia wykonywanie połączeń wideo za pomocą gadżetu. Inne funkcje obejmują fizyczne przyciski włączania/wyłączania i regulacji głośności oraz przełączniki prywatności do wyłączania kamery i mikrofonu.

Grubość urządzenia wynosi 37,5 mm (~ 1,5 cala) i można je ustawić pod kątem od 90 do 120°. Xiaomi Smart Home Screen 10 można teraz kupić za pośrednictwem AliExpress za 187,91 USD/149,18 £/199,43 €. Dostawa do USA i Wielkiej Brytanii szacowana jest na połowę grudnia, podczas gdy klienci z UE mogą spodziewać się otrzymania gadżetu na początku miesiąca. Nie jest jasne, czy lub kiedy Xiaomi może sprzedawać urządzenie za pośrednictwem swoich sklepów internetowych i fizycznych na tych rynkach w późniejszym terminie. Gadżet jest nieco podobny do Amazon Echo Show 8.

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Xiaomi Smart Home Screen 10 jest już dostępny na całym świecie
Polly Allcock, 2023-11-23 (Update: 2023-11-23)