Notebookcheck Logo

Poco F6 to globalna wersja zupełnie innego smartfona Redmi niż wcześniej zakładano, zgodnie z nowymi dowodami

Redmi K70E, pokazany tutaj na zdjęciu z wycieku wideo, prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek globalny jako Poco F6. (Zdjęcie: Weibo)
Redmi K70E, pokazany tutaj na zdjęciu z wycieku wideo, prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek globalny jako Poco F6. (Zdjęcie: Weibo)
Pojawiły się nowe informacje na temat Poco F6, jednego z dwóch nadchodzących modeli z nowej flagowej serii Xiaomi Poco. Mówi się, że jest to globalna wersja chińskiego smartfona z serii Redmi K70, aczkolwiek inna niż wcześniej zakładano.
Android Leaks / Rumors Smartphone

 

Od jakiegoś czasu pojawiają się wskazówki dotyczące nowej serii Poco F6, która ma składać się z Poco F6 i Poco F6 Pro. Niedawno pojawiła się plotka, że Poco F6, jako następca Poco F5, był przemianowanym Redmi K70. Teraz pojawiły się nowe wskazówki, które malują inną historię.

 

Jakiś czas temu domniemany Poco F6 pojawił się w indyjskiej jednostce certyfikującej BIS z numerem modelu 2311DRK48I. Ponieważ jest on bardzo podobny do numeru 2311DRK48C przypisanego do Redmi K70, założono, że są to praktycznie identyczne smartfony.

Teraz jednak pojawiły się wskazówki wskazujące na coś przeciwnego. Według nowych ustaleń z list Geekbench, model kryjący się za numerem modelu 2311DRK48C to nadchodzący Redmi K70E. Zarówno na świecie, jak i w Indiach, smartfon ten może zostać wprowadzony na rynek jako Poco F6. Mówi się, że globalny wariant nosi numer 2311DRK48G, który również został zauważony w celu certyfikacji IMDA w Singapurze.

 

Zaledwie wczoraj pojawił się szczegółowy raport z różnymi zwiastunami i przeciekami na temat specyfikacji Redmi K70e, których można się również spodziewać w przypadku Poco F6. Obejmują one między innymi zupełnie nowy MediaTek Dimensity 8300, 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i rozdzielczości 2712 x 1220 oraz baterię 5500 mAh z prędkością ładowania 90 W. Ponieważ Xiaomi zaczęło publikować zwiastuny Redmi K70E w Chinach, oczekuje się, że jego premiera nastąpi wkrótce. Natomiast Poco F6 (Pro) spodziewany jest dopiero w przyszłym roku.

Źródło(a)

IMDA, Geekbench przez thetechoutlook; Obraz: Weibo

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Poco F6 to globalna wersja zupełnie innego smartfona Redmi niż wcześniej zakładano, zgodnie z nowymi dowodami
Marcus Schwarten, 2023-11-23 (Update: 2023-11-23)