Notebookcheck Logo

Xiaomi SU7 staje się przedmiotem szybkiego pościgu w nowym wycieku drogowym

Xiaomi SU7". (Źródło: abenzene via Weibo)
Xiaomi SU7". (Źródło: abenzene via Weibo)
Uważa się, że samochód pierwszej generacji Xiaomi zostanie wprowadzony na rynek jako SU7 i jego warianty. Zgodnie z nowym filmem krążącym w sieci, zaczął on wyruszać w dzicz jako w pełni funkcjonalny pojazd drogowy. Wyciek ten może pomóc potwierdzić rzekomą prędkość maksymalną nadchodzącego pojazdu elektrycznego, nie wspominając już o jego potencjale do manewrowania na autostradzie.
E-Mobility Gadget Launch

Pomimo rozmów o MS11 jako numer modelu przez kilka miesięcynajnowsze informacje na temat pierwszej generacji "Xiaomi Car" są takie, że zostanie on wprowadzony na rynek jako SU7 (z domniemanymi opcjami Max lub Pro). Teraz ten sam pojazd mógł nie być w stanie czekać do jego prawdopodobnie rychłej premiery przed wyruszeniem w drogę.

Pomimo kamuflażu kamuflażupewien kierowca zapewnił, że był w stanie zauważyć, że samochód, o którym mowa, to SU7 ze względu na jego podobieństwo do oficjalnych zdjęć regulacyjnych, które wyciekły wcześniej. Jednak sedana kierowca sedana najwyraźniej zdał sobie sprawę z niedoszłego wycieku motoryzacyjnego, ponieważ odjechał z charakterystycznym EV-z charakterystyczną dla EV prędkością.

Jego zdolność do skręcania przez wiele pasów ruchu w celu uniknięcia prześladowcy doprowadziła do spekulacji https://carnewschina.com/2023/11/20/xiaomi-su7-spied-on-the-highway-influencer-tried-to-harass-it-but-xiaomi-accelerated/ że zrobił to z prędkością do 200 kilometrów na godzinę (km/h, czyli ~124 mil na godzinę), niedaleko od podobno maksymalnej prędkości SU7 wynoszącej 210 km / h. W związku z tym można oczekiwać, że ten nowy sedan będzie się dobrze bawił, poza nowością, jaką jest posiadanie nazwy Xiaomi na jego bagażniku.

Proszę kupić ładowarkę samochodową o mocy do 160W od Baseus na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Xiaomi SU7 staje się przedmiotem szybkiego pościgu w nowym wycieku drogowym
Deirdre O'Donnell, 2023-11-22 (Update: 2023-11-22)