Notebookcheck Logo

Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi E20 w wersji Wi-Fi uruchomiony po udanym crowdfundingu

Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi E20 w wersji Wi-Fi jest już dostępny w przedsprzedaży. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi E20 w wersji Wi-Fi jest już dostępny w przedsprzedaży. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Po udanej kampanii crowdfundingowej na początku tego roku, Xiaomi wypuszcza w Chinach Smart Door Lock E20 Wi-Fi Version. To inteligentne urządzenie domowe oferuje wiele metod odblokowywania, w tym skaner linii papilarnych, klawiaturę z hasłem, Bluetooth i NFC. Ponadto posiada wbudowany dzwonek do drzwi i może być sterowany za pomocą aplikacji.
Smart Home Gadget

Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi E20 w wersji Wi-Fi został oficjalnie wprowadzony na rynek chiński. Gadżet zadebiutował za pośrednictwem kampanii crowdfundingowej na początku tego rokuzbierając prawie 125 000 juanów (~174,75 USD), ponad 200% docelowego finansowania. Teraz firma prowadzi przedsprzedaż tego inteligentnego gadżetu domowego.

Smart Door Lock E20 Wi-Fi Version umożliwia odblokowanie drzwi na różne sposoby, w tym za pomocą odcisku palca, dzięki wbudowanemu skanerowi o dokładności 99,2% i czasie odczytu 0,5 sekundy. Inne metody obejmują hasła, NFC i Bluetooth, a urządzenie jest dostarczane z fizycznym kluczem zapasowym. Łączność Wi-Fi 2,4 GHz umożliwia zdalne monitorowanie zamka w aplikacji firmy, z alertami o pozostawieniu otwartych drzwi lub wielokrotnych nieudanych próbach ich odblokowania. Ponadto gadżet jest częścią ekosystemu inteligentnego domu Mijia, umożliwiając połączenie go z urządzeniami takimi jak inteligentne oświetlenie. Inne funkcje obejmują zintegrowany dzwonek do drzwi, 15-miesięczny czas pracy i ładowanie przez USB-C. Gadżet ma wkładkę bębenkową klasy C i ma grubość 23,2 mm (~ 0,9 cala).

Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi E20 w wersji Wi-Fi można już zamówić w przedsprzedaży w Chinach za 1099 juanów (~154 USD) z depozytem w wysokości 100 juanów (~14 USD). Po zakończeniu przedsprzedaży 31 grudnia, gadżet będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 1299 juanów (~182 USD). Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy inteligentne urządzenie domowe Xiaomi może zostać wprowadzone na inne rynki.

Proszę kupić Eufy Security Video Smart Lock S330 na Amazon

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi E20 w wersji Wi-Fi uruchomiony po udanym crowdfundingu
Polly Allcock, 2023-11-24 (Update: 2023-11-24)