Notebookcheck Logo

Xiaomi Smart Band 8 Pro: Przygotowania do globalnej premiery zauważone dzięki nowemu modelowi smartwatcha M2333B1

Smart Band 8 Pro ma wygląd zegarka Apple. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Smart Band 8 Pro ma wygląd zegarka Apple. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Różne źródła odkryły plany Xiaomi dotyczące oferowania Smart Band 8 Pro na całym świecie, kilka miesięcy po jego chińskiej premierze. Certyfikowany w Malezji jako M2333B1, Xiaomi Smart Band 8 Pro powinien zachować 1,74-calowy wyświetlacz AMOLED swojego chińskiego odpowiednika i imponującą żywotność baterii.
Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

Wygląda na to, że Xiaomi przygotowuje się do globalnej premiery Smart Band 8 Pro. Chociaż początkowo wprowadzony w połowie sierpnia, Smart Band 8 Pro był od tego czasu dostępny wyłącznie w Chinach. Jednak renomowane źródła, takie jak The Tech Outlook i Gadgets & Wearables odkryły dowody sugerujące zbliżające się globalne wprowadzenie dla Smart Band 7 Pro(obecnie 83,50 USD na Amazon).

Jak widać na poniższych zrzutach ekranu, para zauważyła nowy certyfikat Standard and Industrial Research Institute of Malaysia (SIRIM Berhad), w którym pojawił się niewydany smartwatch Xiaomi. Smartwatch nosi numer modelu M2333B1, który na liście certyfikacyjnej łączy się z nazwą marketingową "Smart Band 8 Pro". Podczas gdy harmonogram międzynarodowej premiery pozostaje niejasny, certyfikacja SIRIM Berhad podkreśla zamiary Xiaomi dotyczące ekspansji Smart Band 8 Pro poza rodzimym rynkiem.

Przypuszczalnie Xiaomi nie wprowadzi żadnych zmian sprzętowych w stosunku do wersji, którą obecnie sprzedaje w Chinach. Tak więc globalnySmart Band 8 Propowinien być wyposażony w 1,74-calowy wyświetlacz AMOLED, który zapewnia szczytową jasność 600 nitów, częstotliwość odświeżania 60 Hz i 336 PPI. DodatkowoSmart Band 8 Prointegruje usługi lokalizacyjne GNSS i zapewnia do 14 dni pracy na baterii na jednym ładowaniu. W międzyczasie Xiaomi przygotowuje się do wprowadzenia Redmi Watch 4 wraz z serią Redmi K70 w Chinach, opisaną osobno.

(Źródło zdjęcia: SIRIM Berhad via The Tech Outlook)
(Źródło zdjęcia: SIRIM Berhad via The Tech Outlook)
(Źródło zdjęcia: SIRIM Berhad via Gadgets & Wearables)
(Źródło zdjęcia: SIRIM Berhad via Gadgets & Wearables)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Xiaomi Smart Band 8 Pro: Przygotowania do globalnej premiery zauważone dzięki nowemu modelowi smartwatcha M2333B1
Alex Alderson, 2023-11-24 (Update: 2023-11-24)