Notebookcheck Logo

Xiaomi wprowadza na rynek nowy inteligentny wentylator podłogowy kompatybilny z power bankiem

Nowy inteligentny wentylator podłogowy Xiaomi Mijia może być zasilany przez power bank. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Nowy inteligentny wentylator podłogowy Xiaomi Mijia może być zasilany przez power bank. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Wentylator podłogowy Xiaomi Mijia Smart DC Inverter 1X Upgraded Version jest już dostępny w sprzedaży w Chinach. Wentylator oferuje szeroki zakres konfigurowalnych ustawień, którymi można sterować za pomocą aplikacji lub poleceń głosowych. Ponadto Xiaomi sugeruje, że można zasilać urządzenie przez prawie cały dzień za pomocą power banku.
Smart Home

Xiaomi ujawniło Mijia Smart DC Inverter Floor Fan 1X Upgraded Version w Chinach. Nowy inteligentny gadżet domowy może być sterowany za pomocą aplikacji Mijia, w której można dostosować ustawienia bryzy za pomocą 100-stopniowej regulacji prędkości wiatru lub wybrać jedno z ośmiu ustawień wstępnych naturalnego odczucia.

Mijia Smart DC Inverter Floor Fan 1X obejmuje obszar o szerokości 140°, cyrkulując wiatr z prędkością 24,5 m³ (~865 stóp³) na minutę. Urządzenie może generować zaledwie 25,6 dBA hałasu dzięki siedmiu łopatkom, co może być pomocne podczas snu. Wentylator generuje jednak hałas do 52,9 dBA przy największej mocy. Xiaomi twierdzi, że wentylator jest tani w eksploatacji, zużywając 1,6 W na godzinę i może być zasilany przez power bank o pojemności 10000 mAh do 22 godzin przez USB-C; kompatybilne modele obejmują Power Bank 10000mAh Pocket Edition. Alternatywnie można zasilać urządzenie za pomocą dostarczonego kabla USB-C i adaptera 18W. Inne funkcje obejmują polecenia głosowe XiaoAI i połączenie z inteligentnym domem Mijia. Można na przykład ustawić wentylator tak, aby uruchamiał się, gdy inteligentny termostat osiągnie określoną temperaturę.

Podstawa wentylatora ma szerokość 330 mm (~13,0 cali), a wentylator ma wysokość 950 mm (~37,4 cala). Wentylator podłogowy Xiaomi Mijia Smart DC Inverter 1X Upgraded Version można już kupić w Chinach po obniżonej cenie 279 juanów (~38 USD), a później produkt ma być dostępny w sprzedaży detalicznej za 329 juanów (~45 USD). Xiaomi nie ogłosiło jeszcze planów wprowadzenia inteligentnego urządzenia domowego na inne rynki, takie jak Europa, gdzie już sprzedaje modele takie jak Mi Smart Standing Fan Pro.

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Xiaomi wprowadza na rynek nowy inteligentny wentylator podłogowy kompatybilny z power bankiem
Polly Allcock, 2024-06-12 (Update: 2024-06-12)