Notebookcheck Logo

Więcej szczegółów Xiaomi 15 ujawnionych w nowym przecieku

Xiaomi 14 (źródło: Xiaomi)
Xiaomi 14 (źródło: Xiaomi)
Nowy przeciek ujawnił teraz więcej informacji na temat smartfona Xiaomi nowej generacji, Xiaomi 15. Model waniliowy ma pojawić się z prostym wyświetlaczem, ulepszoną technologią baterii i czymś, co może być nowym czujnikiem głównego aparatu.
Android Leaks / Rumors Smartphone

A wyciek w zeszłym tygodniu ujawnił kluczowe szczegóły nadchodzącego Xiaomi 15. Podczas gdy model waniliowy nowej generacji flagowej serii Xiaomi wydaje się mało prawdopodobne, aby dostarczył znaczących ulepszeń w stosunku do Xiaomi 14nowy przeciek dostarczył teraz jeszcze więcej informacji na temat sprzętu fotograficznego urządzenia premium.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Digital Chat Station, waniliowy Xiaomi 15 będzie wyposażony w trzy tylne kamery 50 MP: główny aparat 1/1,3 cala, ultraszerokokątną strzelankę i teleobiektyw 3x. Nie wiadomo, czy głównym aparatem 50 MP będzie LYT900 z Xiaomi 14 Pro Xiaomi 14 Pro czy ten sam Light Fusion 900 z Xiaomi 14(kup na Amazon). Digital Chat Station odnosi się jednak do niego jako czujnika "ultra-dużego dna", więc istnieje również szansa, że jest to OV50K, czujnik, o którym również mówi się, że znajduje się w Xiaomi 15 Pro.

Podobno Xiaomi 15 będzie miał maksymalnie 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci masowej. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, będzie to również oznaczać przejście Xiaomi na ultradźwiękowe czytniki linii papilarnych. Inne zapowiedziane funkcje obejmują prosty wyświetlacz 1,5K, czarno-białą kolorystykę, skórzany model i nową technologię baterii o zwiększonej gęstości energii.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Więcej szczegółów Xiaomi 15 ujawnionych w nowym przecieku
Ricci Rox, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)