Notebookcheck Logo

Xiaomi planuje wkrótce wypuścić na rynek pierwszy na świecie składany smartfon z bezkompromisową klapką i procesorem Snapdragon 8 Gen 3

Wczesny render Mix Flip. (Źródło: LetsGoDigital x Technizo Concept)
Wczesny render Mix Flip. (Źródło: LetsGoDigital x Technizo Concept)
Mix Flip jest obecnie powszechnie przewidywany jako pierwszy dostępny na całym świecie składany smartfon Xiaomi Android. Uważa się również, że będzie miał konstrukcję podobną do Samsunga Galaxy Z Flip5, a nie do wyższej klasy Z Fold5 - niemniej jednak jest on teraz wspierany, aby zadebiutować jako więcej niż godny rywal dla urządzeń takich jak Motorola Razr Plus lub Z Flip6 z pełnowartościową flagową platformą.
5G Android Foldable Leaks / Rumors Smartphone

Rynek smartfonów Android wciąż czeka na swój pierwszy prawdziwie high-endowy składany smartfon z klapką w 2024 roku - jednak płodny leaker Digital Chat Station jest pewien, że jest on w drodze w postaci Mix Flip.

Jeśli tak, to będzie to inauguracyjny krok Xiaomi w tym kierunku szybko rozwijający się segmencie. Jednak jest również wspierany, aby nie być flopem pierwszej generacji, pakując Snapdragona 8 Gen 3 SoC, podczas gdy jego domniemany rywal Motorola Razr + zrobi to z bardziej skoncentrowanym na wydajności 8s Gen 3.

Digital Chat Station zapewnia również, że Mix Flip będzie urządzeniem ze wszystkim, czego można oczekiwać od smartfona premium, który może również zginać się w środku - co, miejmy nadzieję, obejmuje użyteczny osłonę ekranu i tylne aparaty.

Mix Flip jest również wyposażony w szybkie ładowanie (w porównaniu do Galaxy Z Flip do tej pory), cienki i lekki cienka i lekka budowa i prawie niewidoczny główny ekran zagniecenie po otwarciu.

Może to również okazać się bólem głowy dla Razr+ ponieważ przewiduje się, że będzie on dostępny poza Chinami - z drugiej strony, globalna wersja Mix Flip jest przedstawiana jako jej niesatelita wariant w innym niedawnym przecieku.

Niemniej jednak, pierwsza generacja klapki Xiaomi może nadal widzieć gorącą konkurencję ze strony następcy OPPO Find N3 Flipktóry jest również stosunkowo szeroko dostępny, na przykład za pośrednictwem sprzedawców detalicznych, takich jak TradingShenzhen.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Xiaomi planuje wkrótce wypuścić na rynek pierwszy na świecie składany smartfon z bezkompromisową klapką i procesorem Snapdragon 8 Gen 3
Deirdre O'Donnell, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)