Notebookcheck Logo

BMAX B8 Power: Mini PC z Core i9 już dostępny do zamówienia

BMAX B8 Power: Kompaktowy system z procesorem Core i9.
BMAX B8 Power: Kompaktowy system z procesorem Core i9.
BMAX B8 Power to nowy mini PC z wydajnym procesorem Intel, który może być używany z wieloma ekranami o wysokiej rozdzielczości. Można również zainstalować klasyczne urządzenie pamięci masowej.
Mini PC Launch

BMAX oferuje nowy mini PC, B8 Power, który jest wyposażony w procesor Intel Core i9-12900H. Wprowadzony w 2022 roku procesor ten składa się z 12 rdzeni obliczeniowych o maksymalnej częstotliwości taktowania 5 GHz. Chociaż nie jest już najnowocześniejszy, nadal jest potężnym układem, który może wykonać prawie każde zadanie. B8 Power jest obecnie wymieniony tylko w jednej konfiguracji z 24 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 1 TB. Można również zainstalować dysk twardy lub SSD w formacie 2,5 cala.

Na pokładzie znajduje się rozbudowane chłodzenie dzięki dwóm ciepłowodom i wentylatorowi. Nie jest jednak jasne, jak skuteczne jest chłodzenie procesora podczas wymagających obciążeń. Kilka ekranów, w tym ekrany o wysokiej rozdzielczości, może być używanych jednocześnie, co również kwalifikuje BMAX B8 Power do produktywnego użytku. W szczególności dostępne są dwa porty HDMI 2.1 i jeden port USB-C, które mogą przesyłać materiał 4K na ekran.

Jak to jest obecnie powszechne, połączenia sieciowe są możliwe za pośrednictwem WiFi, z obsługą WiFi 6. Dostępny jest również gigabitowy Ethernet. Wreszcie, komputer o wymiarach 12,5 x 11,5 x 4,4 cm ma dwa porty USB 3.2 i dwa porty USB 2.0 oraz złącze audio.

Komputer można już zamówić w przedsprzedaży na Geekbuying w cenie 489 euro. Chociaż obecnie jest on dostępny tylko w Europie kontynentalnej, prawdopodobnie trafi do innych krajów w późniejszym terminie. Inne modele, takie jak BMAX B6 Power, są już dostępne w sklepie Amazon.

Obsługiwane jest korzystanie z wielu monitorów.
Obsługiwane jest korzystanie z wielu monitorów.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > BMAX B8 Power: Mini PC z Core i9 już dostępny do zamówienia
Silvio Werner, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)