Notebookcheck Logo

Informacje o premierze Xiaomi Mix Flip ujawnione po wycieku numerów modeli z serii Xiaomi 14T

W przeciwieństwie do Mix Flip, Xiaomi Mix Fold 4 nie zostanie wprowadzony na rynek globalny. (Na zdjęciu: Mix Fold 3, dzięki uprzejmości Xiaomi)
W przeciwieństwie do Mix Flip, Xiaomi Mix Fold 4 nie zostanie wprowadzony na rynek globalny. (Na zdjęciu: Mix Fold 3, dzięki uprzejmości Xiaomi)
Nowe przecieki ujawniły teraz numery modeli Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro i Xiaomi Mix Flip, potwierdzając plany Xiaomi dotyczące sprzedaży wszystkich trzech modeli na całym świecie. Ujawniono również informacje na temat premiery klapki Mix Flip przed spodziewaną rywalizacją z nadchodzącym Samsungiem Galaxy Z Flip6.
Android Foldable Leaks / Rumors Smartphone

Po raz kolejny informacje twierdzą, że Xiaomi ma zamiar wkrótce uruchomić Mix Flip. Jak donoszono od miesięcy, inauguracyjny składany w stylu klapki firmy był w trakcie prac, a teraz wygląda na przygotowany do debiutu jako Galaxy Z Flip6 rywal.

Wewnętrzne oferty ujawniły teraz globalne modele duetu Xiaomi 14T i Mix Flip. The Xiaomi 13T(kup na Amazon) nie są zaskoczeniem, ponieważ linia ta zawsze była przeznaczona do sprzedaży na całym świecie. Xiaomi Mix Flip oznacza jednak długo oczekiwany powrót serii Xiaomi Mix na rynek globalny. Jak udostępnił Erencan Yilmaz, oferty pokazują Xiaomi 14T z numerem modelu "2406APNFAG", Xiaomi 14T Pro z "2407FPN8EG" i Mix Flip z "2405CPX3DG".

Według przecieku Kartikey Singh, Mix Flip pojawi się w Chinach w przyszłym miesiącu. Oczekuje się, że na scenie dołączy do niego bardziej premium Mix Fold 4-Samsunga Galaxy Z Fold6 który niestety pozostanie dostępny wyłącznie na rynku chińskim. Mix Flip ma zadebiutować na całym świecie w sierpniu.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Informacje o premierze Xiaomi Mix Flip ujawnione po wycieku numerów modeli z serii Xiaomi 14T
Ricci Rox, 2024-06- 4 (Update: 2024-06- 4)