Notebookcheck Logo

Xiaomi Mix Flip: Pierwsze prawdziwe zdjęcia konkurenta Samsunga Galaxy Z Flip6 pokazują "najlepszy telefon z klapką" ze wszystkich stron

Samsung Galaxy Z Flip 6, alternatywa dla Xiaomi Mix Flip, został pokazany na pierwszych prawdziwych zdjęciach ze wszystkich stron. (Źródło obrazu: Winfuture)
Samsung Galaxy Z Flip 6, alternatywa dla Xiaomi Mix Flip, został pokazany na pierwszych prawdziwych zdjęciach ze wszystkich stron. (Źródło obrazu: Winfuture)
Certyfikacja zapewnia pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy Z Flip6 alternatywy Xiaomi Mix Flip, która przynajmniej zostanie wprowadzona na rynek w Chinach w lipcu. NCC nie tylko dostarcza prawdziwe zdjęcia ekscytującego telefonu z klapką ze Snapdragonem 8 Gen 3 i prawdopodobnie teleobiektywem - istnieją również konkretne dowody na specyfikację baterii i szybkiego ładowania. Jeden ze znanych przecieków już nazwał Mix Flip "najlepszym flagowym telefonem z klapką na rynku".
Android Foldable Leaks / Rumors Smartphone

Jeden z najbardziej ekscytujących produktów alternatywnych dla Samsung Galaxy Z Flip6 będzie pochodzić od Xiaomi w tym roku. Z Snapdragon 8 Gen 3 SoC, Xiaomi Mix Flip powinien oferować podobną wydajność do nowego składanego Samsunga, ale dzięki teleobiektywowi powinien wypełnić lukę na rynku telefonów z klapką - większość składanych telefonów oferuje obecnie tylko aparat główny i ultraszerokokątny.

Fakt, że Xiaomi wprowadzi Mix Flip na rynek w lipcu został już oficjalnie potwierdzonya teraz po raz pierwszy można zobaczyć zdjęcia przedstawiające składany telefon Xiaomi ze wszystkich stron. Zostały one odkryte w urzędzie certyfikacji NCC. Numer modelu to 2405CPX3DG, co oznacza, że globalna wersja pojawi się również w Europie. Poniższe zdjęcia potwierdzają, że Xiaomi Mix Flip będzie miał bardziej zaokrągloną konstrukcję w porównaniu do Galaxy Z Flip6, z podwójną kamerą z tyłu.

Bateria, akcesoria i szybkie ładowanie 67 W

Wyświetlacz pokrywy nie jest niestety widoczny na tych zdjęciach, ale kamera z dziurkowanym otworem jest obecna w górnej środkowej części elastycznego wyświetlacza od wewnątrz. Zdjęcia potwierdzają również pojemność baterii (1145 mAh + 3595 mAh = 4740 mAh pojemności znamionowej) i pokazują 67-watową ładowarkę, która będzie dołączona do telefonu Xiaomi. Nie wiadomo jeszcze, kiedy faktycznie odbędzie się premiera w Chinach, a Xiaomi nie skomentowało jeszcze globalnej daty premiery.

Leaker nazywa Mix Flip de facto "najlepszym składanym telefonem"

Według Digital Chat Station, Xiaomi Mix Flip będzie najlepszym małym składanym telefonem na rynku. Zgodnie z niedawnym postem blogera w chińskiej sieci Weibo (patrz również tłumaczenie maszynowe poniżej), powinien on rozwiązać wszystkie słabości tego formatu, na przykład pod względem wydajności, specyfikacji wyświetlacza i aparatu. Oczywiście dopiero okaże się, jak dobry będzie naprawdę, ale z pewnością wydaje się być silnym konkurentem dla Samsunga.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Xiaomi Mix Flip: Pierwsze prawdziwe zdjęcia konkurenta Samsunga Galaxy Z Flip6 pokazują "najlepszy telefon z klapką" ze wszystkich stron
Alexander Fagot, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)