Notebookcheck Logo

Lista FCC Google Pixel Watch 3 potwierdza łączność UWB, nowy wariant rozmiaru

Pixel Watch 2 został wydany tylko w rozmiarze 41 mm, więc większa wersja 44 mm będzie mile widziana (źródło obrazu: Google)
Pixel Watch 2 został wydany tylko w rozmiarze 41 mm, więc większa wersja 44 mm będzie mile widziana (źródło obrazu: Google)
Google Pixel Watch 3, który zadebiutuje 13 sierpnia, przeszedł przez FCC, z czterema listami ujawniającymi kilka kluczowych ulepszeń i prawdopodobnie potwierdzającymi nowy wariant w rozmiarze XL. Wszystkie cztery warianty obsługują teraz Wi-Fi UWB i 5 GHz, podczas gdy dwa z nich obsługują również LTE.
Smartwatch Google Pixel Android Wearable Leaks / Rumors

Nawet gdy Google przygotowuje się do 13 sierpnianadchodzący Pixel Watch 3 pojawił się na liście FCC po przejściu testów RF (częstotliwości radiowej) dla wszystkich funkcji bezprzewodowych. Na liście znalazły się cztery urządzenia, co uwiarygodnia wcześniejsze plotki o zegarku Pixel Watch w rozmiarze XL.

Jedną z plotek która została pozytywnie potwierdzona, jest dodanie obsługi UWB (ultra-wideband) we wszystkich czterech modelach. Zastąpi to Bluetooth dla funkcji Watch Unlock, która umożliwia odblokowanie telefonu Pixel w pobliżu zegarka Pixel Watch i może być potencjalnie używana do funkcji Znajdź moje urządzenie, jak widać na Apple Watch Series 9.

Wszystkie cztery modele będą teraz również obsługiwać Wi-Fi 5 GHz (prawdopodobnie Wi-Fi 6 lub nowsze), zamiast obsługi pojedynczego pasma 2,4 GHz w Pixel Watch 2, a dwa z nich łączą się również z sieciami LTE.

Doniesiono, że Pixel Watch 3 zostanie wprowadzony na rynek w dwóch rozmiarach - istniejącym 41 mm i najprawdopodobniej nowym 44 mm. Potwierdza to fakt, że dwa z czterech modeli były testowane z ośmioma różnymi pasmami, podczas gdy pozostałe dwa były testowane z pięcioma typami. Pixel Watch 3 zostanie wprowadzony na rynek wraz z nowym Pixel 9 serii smartfonów.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Lista FCC Google Pixel Watch 3 potwierdza łączność UWB, nowy wariant rozmiaru
Vishal Bhardwaj, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)