Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy xCover7 zostanie uruchomiony z Android 14 i tym samym chipsetem MediaTek Dimensity, co Galaxy A15 5G

Galaxy xCover7 ma prostszą konstrukcję niż jego poprzednik, Galaxy xCover6 Pro. (Źródło zdjęcia: @MysteryLupin)
Galaxy xCover7 ma prostszą konstrukcję niż jego poprzednik, Galaxy xCover6 Pro. (Źródło zdjęcia: @MysteryLupin)
Geekbench przedstawił różne specyfikacje dla Galaxy xCover7, kolejnego wytrzymałego smartfona Samsunga. Co zaskakujące, Galaxy xCover7 będzie miał mniej wydajny chipset niż odchodzący Galaxy xCover6 Pro, który będzie współdzielił z nadchodzącym Galaxy A15 5G.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Kolejny wytrzymały smartfon Samsunga pojawił się teraz w Geekbench, niecały tydzień po tym, jak oficjalne rendery wyciekły online. Co nietypowe, Geekbench odnosi się do nadchodzącego urządzenia za pomocą nazw modeli i produktów. W tym przypadku pierwszy z nich to SM-G556B, numer modelu, który pasuje do nomenklatury Samsunga dla ostatnich urządzeń Galaxy xCover, takich jak Galaxy xCover6 Pro (SM-G736) Galaxy xCover5 (SM-G525) i Galaxy xCover Pro (SM-G715).

Dodatkowo Geekbench podaje, że SM-G556B odnosi się do "xcover7", aczkolwiek jako płyty głównej urządzenia. Widoczna decyzja Samsunga o dołączeniu MediaTek Dimensity 6100 Plus który dzieli wiele funkcji ze starszym chipsetem Dimensity 810. Nawiasem mówiąc, oznacza to również, że Galaxy xCover7 będzie opierał się na tym samym chipsecie, co Galaxy A15 5G a nie Galaxy A55 jak poprzednie plotki sugerowały.

W związku z tym, Galaxy xCover7 wypada słabo w Geekbench 6, z zaledwie 663 punktami w benchmarku jednordzeniowym i 1867 w wielordzeniowym odpowiedniku. Co więcej, Geekbench ujawnia, że Samsung wyposażył Galaxy xCover7 w 6 GB pamięci RAM, co odpowiada jego poprzednikowi. Nic dziwnego, że Samsung opracował swój kolejny wytrzymały smartfon z Android 14, prawdopodobnie oparty na One UI 6. Czas pokaże, kiedy Samsung zastąpi xCover6 Pro.Galaxy xCover6 Proktóry obecnie jest sprzedawany za 422 USD na Amazon, jako odnowiony telefon.

(Źródło obrazu: Geekbench)
(Źródło obrazu: Geekbench)
(Źródło obrazu: Geekbench)
(Źródło obrazu: Geekbench)

Źródło(a)

Geekbench przez GSMArena, @MysteryLupin - Źródło zdjęcia

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Samsung Galaxy xCover7 zostanie uruchomiony z Android 14 i tym samym chipsetem MediaTek Dimensity, co Galaxy A15 5G
Alex Alderson, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)