Notebookcheck Logo

Premiera nowego inteligentnego planetarium domowego Govee Galaxy Light Projector Pro

Govee Galaxy Light Projector Pro może stworzyć relaksujące doświadczenie z gwieździstymi obrazami i białym szumem. (Źródło obrazu: Govee)
Govee Galaxy Light Projector Pro może stworzyć relaksujące doświadczenie z gwieździstymi obrazami i białym szumem. (Źródło obrazu: Govee)
Firma Govee wprowadziła na rynek amerykański urządzenie Galaxy Light Projector Pro. To inteligentne urządzenie domowe tworzy w domu planetarium z różnymi obrazami, efektami kolorystycznymi i białymi dźwiękami. Ponadto gadżetem można sterować za pomocą fizycznych przycisków za pośrednictwem aplikacji Govee Home lub za pomocą poleceń głosowych.
Smart Home Gadget

Projektor Govee Galaxy Light Projector Pro jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych. Ten inteligentny projektor planetarium został zaprojektowany, aby pomóc Państwu się zrelaksować, wykorzystując niebieskie lasery do tworzenia kojących obrazów. Gadżet jest wyposażony w osiem dysków galaktyk, 38 trybów scen i możliwość tworzenia własnych kolorów RGB. Ponadto Govee sugeruje, że urządzenie można wykorzystać do oświetlenia świątecznego.

Ustawienia projektora Galaxy Light Projector Pro można dostosować w aplikacji Govee Home, kontrolując jasność i prędkość ruchu gwiazd, z różnymi obrazami wyświetlanymi średnio co sekundę. Za pomocą pierścienia śrubowego można regulować ogniskową i poprawiać klarowność obrazu. Projektor ma wbudowany głośnik z 37 kojącymi białymi dźwiękami oraz łącznością Bluetooth i Wi-Fi. Muzyką i jej głośnością można sterować za pomocą fizycznych przycisków na urządzeniu lub aplikacji Govee Home, w której można również korzystać z funkcji Timer, Wake Up i Sleeping.

Alternatywnie można sterować gadżetem za pomocą poleceń głosowych Amazon Alexa lub Google Assistant. Urządzenie mierzy 12,8 x 7,87 x 5,12 cala (~ 325 x 200 x 130 mm) i waży 4,2 funta (~ 1,9 kg). Govee Galaxy Light Projector Pro można kupić w Stanach Zjednoczonych za 179,99 USD. Nie jest jasne, czy i kiedy gadżet pojawi się w innych krajach. Govee również niedawno uruchomił TV Backlight 3 Lite.

(Źródło zdjęcia: Govee)
(Źródło zdjęcia: Govee)
(Źródło zdjęcia: Govee)
(Źródło zdjęcia: Govee)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Premiera nowego inteligentnego planetarium domowego Govee Galaxy Light Projector Pro
Polly Allcock, 2023-11-22 (Update: 2023-11-22)