Notebookcheck Logo

North Edge Mars Pro: Hybrydowy zegarek z rozbudowaną technologią czujników, odpowiedni również do pływania

North Edge Mars Pro: Zegarek z wieloma czujnikami
North Edge Mars Pro: Zegarek z wieloma czujnikami
Tani i dobrze wyposażony: North Edge Mars Pro to nowy zegarek wykonany z włókna węglowego i wyposażony w wiele czujników. Zainstalowano również termometr i kompas, a także czujnik do pomiaru ciśnienia powietrza.
Smartwatch Wearable

North Edge oferuje nowy zegarek, Mars Pro, w stosunkowo niskiej cenie. W szczególności zegarek można zamówić za pośrednictwem AliExpress w aktualnej cenie nieco poniżej 50 USD. Opłaty importowe są prawdopodobnie już wliczone w cenę. Wysyłka zwykle odbywa się w ciągu 12 dni, a więc dość szybko jak na bezpośredni import.

Zegarek praktycznie stoi w szarej strefie między klasycznym zegarkiem cyfrowym a smartwatchem. Nie można go podłączyć do smartfona, ale jest wyposażony w rozbudowaną technologię czujników. Na przykład zegarek jest wyposażony w barometr, który może mierzyć ciśnienie powietrza, a tym samym również wysokość - zmiany pogody mogą być również rejestrowane poprzez szybko zmieniające się ciśnienie powietrza. Dostępny jest również kompas i termometr. Zintegrowany kalendarz umożliwia wyświetlanie daty i dnia tygodnia dla każdego dnia. Dostępne są również typowe funkcje zegarka, takie jak alarmy i stoper.

Według producenta zegarek wykonany jest z węgla, który jest szczególnie stabilny i odporny na chemikalia. Na przykład plamy oleju prawdopodobnie nie spowodują trwałych uszkodzeń. Wodoodporność wynosi do 50 metrów głębokości. Jednak przy wadze 74 gramów zegarek nie jest szczególnie lekki.

Inne produkty North Edge, w tym smartwatche, można znaleźć na Amazon, takie jak North Edge Apache Tactical Sports Watch lub North Edge Carbon Fiber Outdoor Watch.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > North Edge Mars Pro: Hybrydowy zegarek z rozbudowaną technologią czujników, odpowiedni również do pływania
Silvio Werner, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)