Notebookcheck Logo

CheckMag | 5 najważniejszych gier na Android w listopadzie 2023 r

5 najważniejszych gier na Android w listopadzie 2023 r. (Źródło: Unsplash)
5 najważniejszych gier na Android w listopadzie 2023 r. (Źródło: Unsplash)
Pięć najlepszych gier listopada 2023 roku na Android to połączenie horroru, strategii i przygody, a każda z nich wyróżnia się unikalną narracją i wciągającą rozgrywką. Idealne dla graczy poszukujących nowych światów do podbicia i historii do przeżycia.
List Gaming Android Smartphone

1. Silent Hill: Wstąpienie

Silent Hill: Ascension to gra z gatunku survival horror od dewelopera Genvid Interactive. Wkraczając do świata gry, gracze będą towarzyszyć członkom rodzin Hernandez i Johansen, aby odkryć tajemnicze wydarzenia. Pamiętaj, że twoje decyzje będą tworzyć historię Silent Hill i nie ma tu przycisku resetowania, więc bądź ostrożny z każdym dokonanym wyborem.

Aby uzyskać najlepsze wrażenia w grach wymagających dużej grafiki, takich jak ta, proszę rozważyć użycie telefonu Asus ROG Phone 7 (dostępny na Amazon), który może znacznie poprawić wrażenia z gry.

Jest to interesująca gra dla miłośników horrorów i serii Silent Hill i serię Silent Hill.

Proszę pobrać ją na Google Play.

2. Warcraft Rumble

Warcraft Rumble to gra strategiczna zaprojektowana specjalnie dla użytkowników urządzeń mobilnych. W przeciwieństwie do typowych gier tower defense, gracze muszą kontrolować i układać postacie, aby pokonać bossów na każdym poziomie.

Każda postać ma unikalne cechy, podobnie jak bossowie, i posiada różne rodzaje broni, od armat po sztylety.

Oprócz trybu PvE, gracze mają również możliwość rywalizacji z innymi graczami na całym świecie w trybie PvP. Jednak w każdym trybie, zdobywanie większej ilości złota pomoże w rozmieszczeniu silniejszych sługusów, ułatwiając tym samym zwycięstwa.

Warcraft Rumble jest dostępny na Google Play

3. Rewers: 1999

Jeśli są Państwo fanami gier anime RPG, to Reverse: 1999 to tytuł, którego nie może zabraknąć na liście 5 najlepszych gier Android. Akcja gry rozgrywa się w 1999 roku, gdy ludzkość przygotowuje się do wkroczenia w nową erę, pojawia się dziwna burza, która przenosi świat do lat dwudziestych XX wieku.

Oprócz unikalnej grafiki 2D w stylu anime, gracze w Reverse : 1999 doświadczą również klasycznego piękna XX-wiecznej Europy. Gra oferuje wysoce strategiczną rozgrywkę, łącząc gatunek turowy z ekscytującym stylem bitew karcianych.

Ta gra jest dostępna na Google Play.

4. Castle Master TD

Dołączając do sceny gier tower defense, Castle Master TD obiecuje wnieść powiew świeżości i zapewnić doskonałe wrażenia wiernym fanom gatunku strategii. Gracze mają za zadanie chronić swój zamek poprzez tworzenie i budowanie sprzętu obronnego.

Castle Master TD posiada zróżnicowany system broni i narzędzi bojowych, z łatwością obsługujący taktyczne strategie graczy. Od korzystania z kusz, ciężkich miotaczy skał po ręczne projektowanie linii obronnych, takich jak wzmacnianie murów czy wylewanie gorącego oleju w celu powstrzymania natarcia wroga.

Castle Master TD jest dostępny na Google Play.

5. Phantom Blade: Egzekutorzy

Phantom Blade: Executioners to dynamiczna, mroczna gra RPG akcji w klimacie fantasy, w której gracze badają przypadki zabójstw w ramach tajemniczego zakonu. Gracze mają prawo używać postaci i zdolności, aby pokonać każdego z nich, utrzymując świat w nienaruszonym stanie.

Phantom Blade przedstawia rozległą mapę na swojej stronie internetowej. W grze znajdują się kratery wulkaniczne, ośnieżone góry, świątynie, pola i wiele innych lokacji.

Proszę znaleźć ją na

Google Play.

Źródło(a)

Zdjęcie autorstwa Amanz na Unsplash

Sklep Google Play (1, 2, 3, 4, 5)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > 5 najważniejszych gier na Android w listopadzie 2023 r
Triet Le, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)