Notebookcheck Logo

Samsung wycofuje harmonogram aktualizacji Android 14 i One UI 6 dla trzech tuzinów urządzeń

One UI 6 wprowadzi Android 14 do dziesiątek smartfonów i tabletów. (Źródło obrazu: Samsung)
One UI 6 wprowadzi Android 14 do dziesiątek smartfonów i tabletów. (Źródło obrazu: Samsung)
Samsung wycofał swój harmonogram wydania One UI 6 dla ponad 30 urządzeń. Aktualizacja oparta na Android 14 powinna wkrótce trafić na nowe urządzenia, ale na razie pozostaje dostępna wyłącznie dla Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra.
Android Galaxy S Smartphone Tablet Software

Na początku tego tygodnia Samsung opublikował mapę drogową One UI 6, w której nakreślił kiedy różne smartfony otrzymają Android 14. Jak omówiliśmy w tamtym czasie, Samsung uwzględnił ponad 30 urządzeń, począwszy od Galaxy Z Fold5 do opcji ze średniej półki, takich jak Galaxy A34 i Galaxy A54 (obecnie 329,88 USD na Amazon). Dodatkowo, starsze flagowce, takie jak seria Galaxy S21 i składane urządzenia Samsunga trzeciej generacji, a także Galaxy xCover5.

Podobno ponad pół tuzina urządzeń powinno zacząć otrzymywać aktualizacje One UI 6, w tym seria Galaxy S22. Jednak jak dotąd nic z tego nie wyszło. Zamiast tego Samsung wycofał post społeczności. Wygląda więc na to, że harmonogram wydania był na tyle niedokładny, że został usunięty, a nie po prostu edytowany.

Niestety od tego czasu Samsung nie opublikował żadnych nowych informacji. W związku z tym Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra pozostają jak dotąd jedynymi urządzeniami, które otrzymały stabilne kompilacje One UI 6. Przypuszczalnie Samsung wkrótce przekaże pełny harmonogram wydań, choć nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Mimo to Samsung przedstawił pełne zmiany One UI 6 na dedykowanej stronie internetowej https://www.samsung.com/uk/one-ui/features/.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Samsung wycofuje harmonogram aktualizacji Android 14 i One UI 6 dla trzech tuzinów urządzeń
Alex Alderson, 2023-11-17 (Update: 2023-11-17)