Notebookcheck Logo

Wodoodporny smartwatch z LTE, Wi-Fi, Android, AMOLED, ogromną baterią i aparatem fotograficznym w wyjątkowo niskiej cenie

Smartwatch Rollme Hero A startuje ze zniżką. (Zdjęcie: Rollme)
Smartwatch Rollme Hero A startuje ze zniżką. (Zdjęcie: Rollme)
Hero A od Rollme to nowy i dość nietypowo wyposażony smartwatch. Urządzenie oparte na Android oferuje między innymi łączność LTE, aparat do selfie i WiFi, a jego cena jest wyjątkowo niska.
Smartwatch Wearable Launch Deal

Rollme to producent ogólnie bardzo przystępnych cenowo smartwatchy, który niedawno wprowadził Hero A, smartwatch, który jest dobrze wyposażony na papierze i obiecuje wiele funkcji. Jednak tego, jak dobrze działają one w praktyce, nie można ocenić bez testów.

Rollme Hero A ma na pokładzie własną łączność 4G LTE. Kartę SIM można włożyć do gniazda z boku, dzięki czemu smartwatch może niezależnie łączyć się z siecią komórkową. Oprócz Bluetooth dostępne jest również WiFi, co jest dość rzadkie w przypadku urządzeń do noszenia.

Z przodu Hero A znajduje się 2,13-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 410 x 502 i, według Rollme, szczytowej jasności 600 nitów. Chroniony przez Panda Glass, górna krawędź wyświetlacza mieści 2 MP kamerę HD do zdjęć, rozmów wideo i nie tylko, co również nie jest oczywiste w smartwatchu.

W wytrzymałej i wodoodpornej obudowie IP67 znalazło się również miejsce na pojemną baterię 1000 mAh. Producent obiecuje do 15 dni pracy na baterii, ale wydaje się to nierealne ze względu na funkcje i system operacyjny Android. Zaletą Android, z drugiej strony, jest to, że na 16 GB przestrzeni dyskowej można zainstalować wiele aplikacji.

Inne reklamowane funkcje Rollme Hero A obejmują zwykły pomiar tętna i poziomu tlenu we krwi (SpO2), możliwą do zarządzania liczbę pięciu trybów sportowych, GPS do pozycjonowania i śledzenia, a także różne funkcje, takie jak latarka, budzik, kalendarz, przeglądarka i inne.

Rollme Hero A jest dostępny pod adresem bezpośrednio od producenta w cenie 79,99 USD. Według Rollme, jest to tylko cena początkowa; później będzie kosztować około 140 USD. Koszty wysyłki i wszelkie obowiązujące podatki są dodawane przy składaniu zamówienia. Jeśli podczas składania zamówienia wykorzystają Państwo kod kuponu rollmeheroa , zaoszczędzą Państwo kolejne 10 USD.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Wodoodporny smartwatch z LTE, Wi-Fi, Android, AMOLED, ogromną baterią i aparatem fotograficznym w wyjątkowo niskiej cenie
Marcus Schwarten, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)