Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra zaprezentowany na nowych renderach

Konstrukcja Samsunga Galaxy Tab S9 Ultra została ujawniona przez nowy wyciek (zdjęcie za pośrednictwem MySmartPrice)
Konstrukcja Samsunga Galaxy Tab S9 Ultra została ujawniona przez nowy wyciek (zdjęcie za pośrednictwem MySmartPrice)
Wysokiej jakości rendery Samsunga Galaxy Tab S9 Ultra wyciekły przez OnLeaks. Konstrukcja flagowego tabletu jest w większości identyczna z poprzednikiem, wraz z silosem S-Pen, wciętym wyświetlaczem, złączem pogo-pin i dwiema tylnymi kamerami.
5G Android Leaks / Rumors Galaxy S Tablet

Informacje o nadchodzącym flagowym tablecie Samsunga, Galaxy Tab S9 Ultra, pojawiały się w kawałkach. Po pierwsze, potwierdzono, że będzie on wyposażony w Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy SoC i akumulator 11 200 mAh z szybkim ładowaniem 45 W. Kolejny raport potwierdził, że ponownie wykorzysta 14,6-calowy ekran Super AMOLED WQXGA + (2,960 x 1,848) 120 Hz swojego poprzednika. Teraz, znany leaker OnLeaks (za pośrednictwem MySmartPrice) zaprezentował nowe rendery tabletu Galaxy Tab S9 Ultra.

Pod względem wzornictwa tablet wydaje się w dużej mierze niezmieniony, wraz z karbowanym wyświetlaczem, w którym znajdują się dwa przednie czujniki aparatu. Podobnie jak wiele współczesnych tabletów, są one ustawione poziomo, przeznaczone do użytku w trybie poziomym. Z tyłu znajduje się cylindryczne wycięcie na rysik S-Pen, tuż pod modułem lampy błyskowej LED i dwoma ustawionymi pionowo czujnikami aparatu. Tym razem moduły aparatu wydają się nieco większe i oddzielone od silosu S-Pen.

Pozycja klawiszy zasilania i głośności pozostaje niezmieniona w Galaxy Tab S9 Ultra, podobnie jak złącze pogo-pin dla zewnętrznych klawiatur, z których oba znajdują się na przeciwległych końcach. Niestety, grube ramki pozostały, ponieważ są dość widoczne na wszystkich czterech krawędziach. Wreszcie, dwa dolne głośniki znajdują się po obu stronach portu USB-C. Zgodnie z oczekiwaniami, nigdzie nie ma gniazda audio 3,5 mm.

Inne specyfikacje Galaxy Tab S9 Ultra obejmują do 16 GB pamięci RAM i potencjalnie do 1 TB pamięci wewnętrznej pamięci wewnętrznej. Użytkownicy mogą ją dodatkowo rozszerzyć, jeśli Samsung dołączy gniazdo kart SD. Urządzenie mierzy 208,6 mm x 326,4 mm x 5,5 mm (8,21 cala x 12,85 cala x 0,22 cala) i waży 737 gramów (1,62 funta). W zestawie znajduje się również ochrona przed wodą i pyłem IP67.

Samsung planuje zaprezentować Galaxy Tab S9 Ultra wraz z jego rodzeństwem o niższej specyfikacji (i Galaxy Tab S8 FEw zależności od tego, kogo zapytasz) 26 lipca na imprezie Galaxy Rozpakowane wydarzenie. W połączeniu z zewnętrzną klawiaturą i ulepszeniami w modelu Samsung DeX, może to być przyzwoity zamiennik laptopa z potężnym SoC. Poza tym, jeśli Galaxy Tab S8 Ultra to prawdopodobnie będzie kosztował tyle, co laptop średniej klasy.

Kup Samsung Galaxy Buds2 Pro na Amazon

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra (zdjęcie za pośrednictwem MySmartPrice)
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra (zdjęcie za pośrednictwem MySmartPrice)
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra (zdjęcie za pośrednictwem MySmartPrice)
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra (zdjęcie za pośrednictwem MySmartPrice)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Samsung Galaxy Tab S9 Ultra zaprezentowany na nowych renderach
Anil Ganti, 2023-05-18 (Update: 2023-05-18)