Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Z Flip5 ma szansę na aktualizację do obsługi DeX

Niedawny render "Z Flip5". (Źródło: Ice Universe)
Niedawny render "Z Flip5". (Źródło: Ice Universe)
Galaxy Z Flip5 już przed swoją premierą jest określany jako najbardziej potencjalnie praktyczny z serii składanych smartfonów Android clamshell. Teraz uważa się, że stanie się bardziej przyjazny dla produktywności jeszcze przez uzyskanie wsparcia dla Samsung DeX w końcu. Funkcja, obecnie znaleźć na flagowce, takie jak Galaxy S23 Ultra, pozwala urządzenie mobilne działać bardziej jak komputer po podłączeniu do monitora.
Android Desktop Leaks / Rumors Foldable Smartphone Software

Strona Galaxy Z Flip4 mógł mieć trudniej być traktowany poważnie w porównaniu do jego "pełnowymiarowego Z Fold a nawet innymi składanymi telefonami typu clamshell, takimi jak OPPO Find N2 Flip, dzięki w dużej mierze do jego stosunkowo małych pasków wyświetlacz pokrywy które częściowo pokonać cel jego składanej natury.

Nadchodzący next-gen "Flip5", z drugiej strony, uważa się, aby podjąć co najmniej jeden krok w przeciwnym kierunku z jego podobno wtórnego ekranu aktualizacja. Teraz, jest to również podobno przeznaczenie innej funkcji, która może iść dobrze z jego rzekomym "ikona Eksploratora plików" kształt.

Samsung wyciął m.in Z Fold4, ale nie Z Flip4, w na DeX "doświadczenie pulpitu" w 2022 roku, mimo że Motorola dała uprawnienia do Razr 2022 z jego Ready For odpowiednikiem. Jednak ta rozbieżność została rzekomo rozwiązana w 2023 roku za pomocą modelu Flip5.

Jeśli tak, to być może będzie on w stanie lepiej konkurować z przypuszczalnie porównywalnym Razr 40 i stanowić bardziej przekonującą alternatywę dla konwencjonalnych flagowców, takich jak S23 lub S23+ w najbliższej przyszłości.

W międzyczasie, Galaxy S23 może być bardziej rozsądnym zakupem na teraz.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Samsung Galaxy Z Flip5 ma szansę na aktualizację do obsługi DeX
Deirdre O'Donnell, 2023-05-16 (Update: 2023-05-16)