Notebookcheck Logo

Analityk ujawnia nowe opcje kolorystyczne dla Samsung Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5

Mówi się, że Samsung zaoferuje wiele opcji kolorystycznych dla tegorocznych składanych Galaxy Z. (Źródło obrazu: @OnLeaks i SmartPrix)
Mówi się, że Samsung zaoferuje wiele opcji kolorystycznych dla tegorocznych składanych Galaxy Z. (Źródło obrazu: @OnLeaks i SmartPrix)
Analityk Ross Young dostarczył więcej szczegółów na temat opcji kolorystycznych, które Samsung stworzył dla Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5. Oczekuje się, że para będzie miała kilka wspólnych opcji, ale będzie więcej kolorów dostępnych dla Galaxy Z Flip5 niż Galaxy Z Fold5.
Android Galaxy S Foldable Leaks / Rumors

Ross Young, analityk i dyrektor generalny Display Supply Chain Consultants (DSCC), rozszerzył swoje przewidywania dotyczące kolorów, w jakich będą dostępne Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5. Podsumowując, Young ogłosił w kwietniu że Samsung zaoferuje Galaxy Z Flip5 w czterech kolorach, z trzema skierowanymi do Galaxy Z Fold5. Analityk dodał, że te opcje kolorystyczne nie obejmują różnych opcji na zamówienie i ekskluzywnych opcji, które Samsung oferuje za pośrednictwem swojego sklepu internetowego.

Teraz Young podzielił się bardziej obszerną listą nowych opcji kolorystycznych, z ośmioma dla Galaxy Z Flip5 i pięcioma dla Galaxy Z Fold5. W szczególności analityk twierdzi, że Samsung będzie sprzedawał Galaxy Z Flip5 w następujących kolorach:

  • Beżowy
  • Niebieski
  • Zielony
  • Szary
  • Jasnozielony
  • Jasnoróżowy
  • Platynowy
  • Żółty

Podobno niebieski, zielony, platynowy i żółty będą limitowanymi opcjami dla Galaxy Z Flip5. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych modeli, Samsung zapewni określone opcje kolorystyczne zewnętrznym sprzedawcom detalicznym, z beżowym, szarym, jasnozielonym i jasnoróżowym wybranym w tym roku. Young dodaje, że Galaxy Z Fold5 będzie dostępny w kolorach beżowym, czarnym, niebieskim, jasnoniebieskim i platynowym, choć wątpimy, by Samsung sprzedawał je jako takie. Zamiast tego firma często używa przedrostków, czy to "Phantom", czy "Bora". Obecnie oczekuje się, że Samsung ogłosi Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 pod koniec przyszłego miesiąca na imprezie Galaxy Unpacked event.

Źródło(a)

@DSCCRoss, @OnLeaks & SmartPrix - Źródło zdjęcia

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Analityk ujawnia nowe opcje kolorystyczne dla Samsung Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5
Alex Alderson, 2023-05-31 (Update: 2023-05-31)