Notebookcheck Logo

Galaxy Rendery Watch6 Classic pokazują powrót obrotowej ramki

Wyciekł render zegarka Galaxy Watch6 Classic. (Źródło: Steve Hemmerstoffer i MySmartPrice)
Wyciekł render zegarka Galaxy Watch6 Classic. (Źródło: Steve Hemmerstoffer i MySmartPrice)
Samsung Galaxy Watch6 Classic pojawił się w pierwszych renderach urządzenia. Kluczową atrakcją jest powrót mechanicznej obrotowej ramki, która została porzucona na rzecz wersji dotykowej w Galaxy Watch5 Pro.
Accessory Android Galaxy S Smartwatch Wearable

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek Galaxy Watch6 Classicwypełniając lukę po braku klasycznego modelu w zeszłorocznej ofercie Galaxy Watch5. Pierwsze rendery oczekiwanego smartwatcha pojawiły się dzięki uprzejmości seryjnego wycieku Steve'a "@OnLeaks" Hemmerstoffera, udostępnionego przez MySmartPrice.

Wyciekłe rendery przedstawiają Galaxy Watch6 Classic z obrotową ramką, zgodną z projektem jego poprzednika, modelu Galaxy Watch4 Classic. Obrazy ujawniają również obecność przycisków home i back po prawej stronie urządzenia, wraz z paskiem magnetycznym. Ograniczone szczegóły można uzyskać z renderów, ale jeśli byłeś fanem projektu Galaxy Watch4 Classic i chciałeś bardziej aktualnej wersji, nowy Watch6 Classic może pasować do rachunku.

Powrót obrotowej ramki w Galaxy Watch6 Classic jest godną uwagi atrakcją, ponieważ nie było jej w serii Galaxy Watch5. Była to popularna funkcja, a jej usunięcie było opłakiwane przez fanów, którzy nie byli zachwyceni mniej niż precyzyjnym zamiennikiem opartym na dotyku, który został wprowadzony na Watch5 Pro. Jego powrót wskazuje, że Samsung słucha swoich klientów.

Raporty sugerują, że Samsung zaprezentuje serię Galaxy Watch6, w tym model Classic, podczas następnego wydarzenia Unpacked. Wydarzenie to ma rzekomo odbyć się pod koniec lipca, według źródeł z Korei. Potwierdzono już, że seria Galaxy Watch6 będzie działać na skórce One UI 5 Watch, opartej na WearOS. Ponadto plotki wskazują na potencjalną poprawę żywotności baterii, ale ostateczne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Zakup Samsung Galaxy Watch5 Pro z Wi-Fi i Bluetooth od Amazon za jedyne 399 USD.

Galaxy Watch6 Classic.(Źródło: Steve Hemmerstoffer i MySmartPrice)
Galaxy Watch6 Classic.(Źródło: Steve Hemmerstoffer i MySmartPrice)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Galaxy Rendery Watch6 Classic pokazują powrót obrotowej ramki
Sanjiv Sathiah, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)