Notebookcheck Logo

Philips Screeneo UL5 nowy inteligentny projektor laserowy UST już wkrótce

Philips Screeneo UL5 to projektor UST z potrójnym laserem. (Źródło obrazu: Philips)
Philips Screeneo UL5 to projektor UST z potrójnym laserem. (Źródło obrazu: Philips)
Inteligentny projektor laserowy Philips Screeneo UL5 wkrótce rozpocznie finansowanie społecznościowe na Indiegogo. W niedawnym komunikacie prasowym firma ogłosiła również wstępną obniżoną cenę modelu, około 40% od oczekiwanej ceny detalicznej. Cechy tego modelu obejmują ultra-krótki współczynnik rzutu, potrójne laserowe źródło światła i automatyczne ustawianie ostrości.
Home Theater Launch

Kampania crowdfundingowa na Indiegogo dla inteligentnego projektora laserowego Philips Screeneo UL5 rozpocznie się 11 czerwca. Model z potrójnym laserem o ultrakrótkim rzucie (UST) jest następcą modelu Screeneo U5 wprowadzonego na rynek w 2023 roku. Strona projektu nowego UL5 pojawiła się na początku tego roku, przedstawiając wstępne wyobrażenie o funkcjach.

Potwierdzono, że Screeneo UL5 będzie dostępny za pośrednictwem Indiegogo w cenie 699 euro (~750 USD / 590 GBP). Firma wcześniej sugerowała, że cena detaliczna tego modelu wyniesie 1299 USD, co daje wspierającym około 40% zniżki. Jednakże, jak w przypadku każdej kampanii crowdfundingowej, nie ma gwarancji, że wspierający otrzymają produkt.

UL5 posiada natywną częstotliwość odświeżania 1080p, wsparcie dla HRD10, 200% pokrycie gamy kolorów Rec.709 i 108% pokrycie przestrzeni kolorów Rec.2020. Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów o przekątnej do 120 cali (~300 cm) z niewielkich odległości, dzięki współczynnikowi projekcji 0,23:1. Laserowe źródło światła RGB zapewnia jasność do 550 ANSI lumenów, a obraz można regulować za pomocą narzędzi do automatycznej regulacji ostrości i pionowej korekcji geometrii obrazu. System LuminOS oparty na stronie Android umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z różnych popularnych aplikacji, a urządzenie posiada również wbudowane głośniki stereo. Alternatywnie można podłączyć zewnętrzny soundbar przez Bluetooth, a porty w urządzeniu obejmują HDMI 2.1, USB-A i USB-C.

Firma zasugerowała, że inteligentny projektor laserowy Philips Screeneo UL5 może być później dostępny za pośrednictwem innych kanałów. Na przykład Philips sprzedaje już modele projektorów, takie jak Screeneo S4, za pośrednictwem Amazon.

(Źródło obrazu: Philips)
(Źródło obrazu: Philips)
(Źródło obrazu: Philips)

Źródło(a)

Informacja prasowa Philips Projection, Indiegogo

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Philips Screeneo UL5 nowy inteligentny projektor laserowy UST już wkrótce
Polly Allcock, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)