Notebookcheck Logo

Nowe akcesorium Philips Hue do inteligentnego oświetlenia ścieżek w końcu nadchodzi

Złącze Philips Hue Perifo T jest już dostępne w sprzedaży w Europie. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Złącze Philips Hue Perifo T jest już dostępne w sprzedaży w Europie. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Signify sprzedaje obecnie inteligentne akcesorium oświetleniowe Philips Hue Perifo w UE, choć zostało to ogłoszone na początku roku. Produkt trafi również do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w późniejszym terminie. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić klientom większą elastyczność w projektowaniu oświetlenia i szersze pokrycie pomieszczenia.
Smart Home Launch

Złącze Philips Hue Perifo T jest wreszcie w sprzedaży w Europie. Inteligentne akcesorium oświetleniowe zostało ogłoszone w dwóch kolorach: czarnym i białym. W tym samym czasie firma zaprezentowała elastyczne złącze Perifo, które zostało wprowadzone na rynek europejski w lutym Europie w lutym i USA w kwietniu USA w kwietniu.

Złącze Perifo T umożliwia połączenie trzech inteligentnych szyn oświetleniowych w kształcie litery T, ułatwiając rozprowadzanie światła w całym pomieszczeniu. Akcesorium dodaje 3 cm (~ 1,2 cala) do całkowitej długości szyny i może zajmować do 37 cm (~ 14,5 cala) szyny. Produkt dołącza do innych modeli, takich jak proste, wewnętrzne i zewnętrzne złącza, a najnowsze dodatki pozwalają klientom na tworzenie bardziej kreatywnych projektów. Na szynach można zamontować kilka rodzajów inteligentnych świateł, w tym spoty, zawieszki, listwy świetlne i tuby świetlne.

Złącze Philips Hue Perifo T w kolorze czarnym można już kupić w krajach europejskich, takich jak Holandia i Francja za 39,99 €. Warto zauważyć, że strona internetowa marki sugeruje, że poziom zapasów jest obecnie niski. Ponadto nie jest jasne, kiedy biała wersja trafi do sprzedaży w tym regionie. Oczekuje się, że akcesorium pojawi się również w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w przyszłości; jest ono wymienione w sklepach Philips Hue w tych krajach za $39.99 i £34.99, choć nie ma wskazania daty premiery.

(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)
(Źródło zdjęcia: Philips Hue)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Nowe akcesorium Philips Hue do inteligentnego oświetlenia ścieżek w końcu nadchodzi
Polly Allcock, 2024-05-29 (Update: 2024-05-29)