Notebookcheck Logo

Aplikacja Philips Hue otrzymuje nowy kompaktowy widok w najnowszej aktualizacji

Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.17.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.17.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aplikacje Philips Hue dla systemów iOS i Android zostały zaktualizowane do wersji 5.17.0. Wydanie to pozwala użytkownikom tworzyć kompaktowy widok, dając im więcej opcji sterowania na jednym ekranie. Niektórzy użytkownicy zgłosili jednak, że instalacja nowej aplikacji nie przebiegła zgodnie z oczekiwaniami.
Smart Home

Philips Hue wprowadza nową aktualizację swojej aplikacji w wersji 5.17.0. Ta najnowsza wersja jest następna po wersji 5.16.0która pojawiła się na początku maja, przynosząc funkcje dla kamer w Centrum bezpieczeństwa i ulepszoną edycję pokoju lub strefy.

Wersja 5.17.0 zawiera optymalizacje dla użytkowników z dużą liczbą pokoi i stref. Można teraz dostosować rozmiar tych kart, umożliwiając wyświetlanie większej ich liczby na ekranie. Zgodnie z informacjami o wydaniu, dostęp do tego ustawienia można uzyskać z karty Strona główna > ikony (...) > Edytuj stronę główną > Karty. Jednak niektórzy użytkownicy https://hueblog.com/2024/05/22/philips-hue-update-promises-new-compact-view/ zgłosili, że nie mogą uzyskać dostępu do tej funkcji pomimo zainstalowania nowego oprogramowania. Nie jest jasne, jak powszechny jest ten problem ani co go powoduje.

W dzienniku zmian aplikacji zauważono również, że w tym kompaktowym widoku jasność pokoju lub strefy można zmienić, przytrzymując kartę i przeciągając ją w górę lub w dół. Wcześniej w tym miesiącu informował, że efekty świetlne Glisten i Opal, po raz pierwszy zaobserwowane w lampach sznurkowych Philips Hue Festavia, zostały wprowadzone do większej liczby inteligentnych produktów oświetleniowych. Co ciekawe, funkcja ta została pominięta w dzienniku zmian aplikacji w wersji 5.17.0. Najnowsze wersje aplikacji Philips Hue iOS i Android można pobrać z odpowiednich sklepów z aplikacjami.

Dziennik zmian aplikacji Philips Hue w wersji 5.17.0.
Dziennik zmian aplikacji Philips Hue w wersji 5.17.0.
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Aplikacja Philips Hue otrzymuje nowy kompaktowy widok w najnowszej aktualizacji
Polly Allcock, 2024-05-22 (Update: 2024-05-22)