Notebookcheck Logo

Philips Hue może wkrótce wprowadzić na rynek nowy, jaśniejszy inteligentny reflektor GU10

Nowe reflektory Philips Hue GU10 są podobno jaśniejsze. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Nowe reflektory Philips Hue GU10 są podobno jaśniejsze. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Plotki sugerują, że w niedalekiej przyszłości pojawi się nowa wersja inteligentnych żarówek punktowych Philips Hue GU10. Istnieją wersje White Ambiance oraz White and Color Ambiance zaktualizowanego produktu, o których mówi się, że mają wyższy poziom jasności niż starszy model. Ponadto sugeruje się, że nowe żarówki są bardziej energooszczędne.
Smart Home Leaks / Rumors

Zaktualizowana wersja żarówek punktowych Philips Hue GU10 jest podobno w drodze. Obecny wariant inteligentnego oświetlenia jest już dostępny na całym świecie w wersji White, White Ambiance lub White and Color Ambiance i jest sprzedawany w opakowaniach pojedynczych i zbiorczych.

Według raportu Hueblog.com, który zawiera zdjęcia produktów (poniżej), nowe inteligentne reflektory GU10 będą jaśniejsze niż ich poprzednicy. Spośród produktów starszej generacji, tylko wersja White mogła osiągnąć poziom jasności 400 lumenów. Sugeruje się, że wersje White Ambiance i White and Color Ambiance będą oferować jasność 400 lumenów przy 4000K, co oznacza wzrost z 350 lumenów. W cieplejszej temperaturze barwowej 2700 K maksymalna jasność została zwiększona z 230 lumenów do 350 lumenów.

Ponadto poprawiono ocenę efektywności energetycznej, przechodząc z klasy G do klasy E. Wskazano również, że zużycie energii przez żarówkę wynosi około 4,2 W. Hueblog twierdzi, że nowa wersja żarówek Philips Hue GU10 została zauważona w "niektórych krajach", choć nie precyzuje, w których. Warto zauważyć, że żarówki Philips Hue White i Color Ambiance oferujące jasność do 400 lumenów są już w sprzedaży w USA, gdzie pojedyncza żarówka kosztuje 54,99 USD. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy rzekomo nowe reflektory Philips Hue GU10 pojawią się na innych rynkach i w jakiej cenie.

Opakowanie rzekomo nowych inteligentnych żarówek Philips Hue GU10. (Źródło zdjęcia: Hueblog)
Opakowanie rzekomo nowych inteligentnych żarówek Philips Hue GU10. (Źródło zdjęcia: Hueblog)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Philips Hue może wkrótce wprowadzić na rynek nowy, jaśniejszy inteligentny reflektor GU10
Polly Allcock, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)