Notebookcheck Logo

Aktualizacja aplikacji Philips Hue wprowadza nowe funkcje dla inteligentnych świateł

Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.19.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.19.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Nowa wersja aplikacji Philips Hue jest już dostępna dla systemów iOS i Android. Wersja 5.19.0 zapewnia wsparcie dla niedawno wydanych produktów, a także kilka nowych funkcji dla inteligentnych świateł, czujników ruchu i kamer bezpieczeństwa. Na przykład, wprowadzono ulepszenia do automatyzacji Go to sleep i nowe efekty.

Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.19.0. Oprogramowanie, dostępne dla użytkowników iOS i Android, wprowadza kilka nowych funkcji do inteligentnych urządzeń domowych marki. Ponadto, jest wsparcie dla ostatnich wydań; lista produktów nie została podana, ale oczekuje się, że będzie obejmować Lampę Twilight i Solo lightstrip.

Wersja 5.19.0 pozwala klientom grupować czujniki ruchu i kamery bezpieczeństwa, umożliwiając ich jednoczesne sterowanie i regulację. Narzędzie to jest szczególnie przydatne dla użytkowników posiadających urządzenia rozmieszczone na dużym lub nietypowo ukształtowanym obszarze. Sceny zostały ulepszone, dostosowując się teraz do różnych świateł w domu i ich zastosowań; wydaje się, że na przykład górne światło lub lampa mogą mieć różne ustawienia.

Ponadto wprowadzono ulepszenia w automatyzacji Go to sleep, z nowym stylem Sunset i opcjami uruchamiania funkcji z przełącznika Hue, widżetu iOS lub za pośrednictwem aplikacji. Dziennik zmian odnotowuje również nowe efekty dla "kompatybilnych świateł", ale niestety nie są one wymienione. Mogą to być efekty Opal i Glisten, wprowadzone wraz z lampami sznurkowymi Festavia, które, jak się uważa, zaczęły być wprowadzane do większej liczby produktów na początku tego roku. Aplikację Philips Hue w wersji 5.19.0 można pobrać z Apple App Store i Google Play Store.

Dziennik zmian dla aplikacji Philips Hue w wersji 5.19.0.
Dziennik zmian dla aplikacji Philips Hue w wersji 5.19.0.

Źródło(a)

Philips Hue

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Aktualizacja aplikacji Philips Hue wprowadza nowe funkcje dla inteligentnych świateł
Polly Allcock, 2024-06-19 (Update: 2024-06-19)