Notebookcheck Logo

Philips Hue udostępnia nowe efekty dla większej liczby inteligentnych świateł

Niektóre inteligentne światła Philips Hue zyskały efekty Opal i Glisten. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Niektóre inteligentne światła Philips Hue zyskały efekty Opal i Glisten. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Wygląda na to, że niedawna aktualizacja oprogramowania układowego dodała nowsze inteligentne efekty świetlne do większej liczby inteligentnych świateł Philips Hue. Funkcje Opal i Glisten zostały wprowadzone wraz z najnowszą wersją lampek Philips Hue Festavia. Teraz niektórzy użytkownicy zgłosili możliwość korzystania z tych inteligentnych efektów świetlnych w innych produktach.
Smart Home

Philips Hue zaczął wprowadzać niektóre ze swoich najnowszych efektów świetlnych do większej liczby inteligentnych świateł. Efekty Glisten i Opal pojawiły się w zeszłym roku wraz z drugą generacją lampek Philips Hue Festavia. Teraz, raport z HueBlog sugeruje, że kilku użytkowników wskazało, że mogą korzystać z nowych efektów świetlnych w innych produktach, które mają już opcje takie jak Candle i Fireplace.

Efekty Opal i Glisten były widoczne w produktach takich jak pasek świetlny White i Color Ambiance Gradient oraz inteligentne żarówki. Wydaje się jednak, że nie są one jeszcze dostępne dla wszystkich urządzeń i użytkowników. Funkcje te wydają się być powiązane z oprogramowaniem układowym w wersji 1.116.3, które niedawno pojawiło się dla niektórych inteligentnych świateł, ale nie zostało oficjalnie ogłoszone przez Signify. Glisten jest podobny do istniejącego efektu Sparkle, z szybszym ruchem i większą intensywnością, podczas gdy efekt Opal przechodzi przez różne pastelowe kolory.

Trzeci efekt, Prism, również został wprowadzony wraz z ulepszoną Festavią; ten kolorowy efekt świetlny przechodzi przez odcienie tęczy. Prism został wydany dla wszystkich inteligentnych produktów oświetleniowych Philips Hue z aplikacją w wersji 5.13.0, która pojawiła się na początku tego roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ta aktualizacja zostanie oficjalnie ogłoszona przez Signify i będzie dostępna dla wszystkich kwalifikujących się inteligentnych świateł Philips Hue.

Istniejące inteligentne efekty świetlne w aplikacji Philips Hue obejmują kominek i świecę. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Istniejące inteligentne efekty świetlne w aplikacji Philips Hue obejmują kominek i świecę. (Źródło obrazu: Philips Hue)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Philips Hue udostępnia nowe efekty dla większej liczby inteligentnych świateł
Polly Allcock, 2024-05-16 (Update: 2024-05-16)