Notebookcheck Logo

Philips Hue: Przyjaciele inteligentnych przełączników światła Hue zyskują nowe funkcje

Przyjaciele inteligentnych przełączników Hue, takich jak Lutron Aurora, mają nowe funkcje. (Źródło zdjęcia: Lutron)
Przyjaciele inteligentnych przełączników Hue, takich jak Lutron Aurora, mają nowe funkcje. (Źródło zdjęcia: Lutron)
Znajomi użytkowników Hue zgłosili szereg nowych funkcji umożliwiających bardziej zaawansowane sterowanie. Wygląda na to, że narzędzia pojawiły się w aktualizacji dla Philips Hue Bridge. Dzięki niej akcesoria firm trzecich do inteligentnego oświetlenia Philips Hue mogą teraz uzyskać dostęp do sceny naturalnego światła i mają ulepszone możliwości ściemniania.
Smart Home

Jak donoszą użytkownicy, nowe funkcje są udostępniane użytkownikom inteligentnych przełączników światła Hue. Na początku tego roku informowaliśmy o pogłoskach na temat tej aktualizacjiktóre sugerowały, że akcesoria innych firm do inteligentnych świateł Philips Hue wkrótce zyskają takie funkcje, jak scena naturalnego światła. Hueblog.com podał, że jego czytelnicy poinformowali go, że aktualizacja jest w toku.

Wydanie to wprowadza narzędzia już dostępne dla produktów Philips Hue do urządzeń innych firm, takich jak Lutron Aurora Smart Bulb Dimmer Switch. Zgodnie z przewidywaniami, obejmuje to naturalną scenę świetlną, umożliwiającą uruchomienie harmonogramu, który dostosowuje kolor i jasność inteligentnych świateł w zależności od pory dnia. Inne ulepszenia obejmują dziesięć przedziałów czasowych i ulepszone ściemnianie. Ponadto można teraz mieć do dziesięciu scen w cyklu scen i konfigurować pojedyncze, podwójne i długie naciśnięcia.

Aktualizacja wydaje się być powiązana z nową wersją oprogramowania Hue Bridge 1963171020, która pojawiła się 28 marca. Informacje o wydaniu nie wspominają jednak o najnowszych funkcjach dla znajomych przełączników Hue; zamiast tego wymieniono poprawkę błędu konfiguracji DNS i zwiększoną stabilność systemu. Użytkownicy twierdzą, że otrzymali powiadomienie w aplikacji o dodatkowej funkcjonalności. Nie jest jasne, czy aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich urządzeń Friends of Hue, czy też jest wdrażana etapami.

Schemat ilustrujący naturalną scenę świetlną Philips Hue. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Schemat ilustrujący naturalną scenę świetlną Philips Hue. (Źródło obrazu: Philips Hue)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Philips Hue: Przyjaciele inteligentnych przełączników światła Hue zyskują nowe funkcje
Polly Allcock, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)