Notebookcheck Logo

Nowa aktualizacja aplikacji Philips Hue wprowadza interaktywne widżety

Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.14.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aplikacja Philips Hue została zaktualizowana do wersji 5.14.0. (Źródło obrazu: Philips Hue)
Aktualizacja Philips Hue w wersji 5.14.0 dla aplikacji iOS i Android jest już dostępna. Oprogramowanie przywraca interaktywne widżety do urządzeń Apple, z opcjami wyświetlania ich w trzech przestrzeniach. W dzienniku zmian odnotowano również nowe funkcje dla znajomych przełączników Hue i szybszy sposób zapisywania zmian scen.
Smart Home

Pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji Philips Huew wersji 5.14.0. Teraz dostępna dla aplikacji iOS i Android, wprowadza szereg funkcji do inteligentnych produktów oświetleniowych marki i akcesoriów innych firm.

W dzienniku zmian wersji 5.14.0 dla systemu iOS zauważono, że dostępne są teraz bardziej zaawansowane widżety Philips Hue. Wcześniej w tym roku informowaliśmy o plotkach, które sugerowały, że firma przywróci tę interaktywną funkcję. Widżety ułatwiają dostęp do inteligentnego sterowania oświetleniem i są dostępne na ekranie głównym, ekranie blokady i w widoku dnia dzisiejszego. Aby dodać widżet Philips Hue, należy dotknąć i przytrzymać ekran, kliknąć ikonę "+" lub przycisk "+ Dodaj widżety" i wyszukać "Hue". Następnie można nacisnąć i przytrzymać widżet, aby dostosować jego rozmiar i funkcjonalność, wybierając pomieszczenie, strefę lub przełącznik do sterowania.

Informacje o wydaniu aplikacji na iOS i Android obejmują ulepszenia dla znajomych przełączników Hue, takich jak Lutron Aurora, o których pisaliśmy wcześniej w tym miesiącu. Te urządzenia innych firm mogą teraz uzyskać dostęp do sceny naturalnego światła, trybu cyklu scen i oświetlenia opartego na czasie. Ostatnim wymienionym ulepszeniem jest łatwiejszy sposób zapisywania zmian w scenie; użytkownicy zgłosili to narzędzie w marcu. Zamiast klikać ikonę ołówka, aby edytować scenę, nowy przycisk "Zapisz" w lewym górnym rogu aplikacji pozwala szybko zapisać zmiany w ustawieniach. Aplikację Philips Hue w wersji 5.14.0 można pobrać z Apple App Store i Google Play Store.

Dziennik zmian dla aplikacji Philips Hue w wersji 5.14.0. (Źródło obrazu: Apple App Store)
Dziennik zmian dla aplikacji Philips Hue w wersji 5.14.0. (Źródło obrazu: Apple App Store)
Mogą Państwo wybrać rozmiar widżetu Philips Hue.
Widżet Philips Hue można dostosować do własnych potrzeb.
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Nowa aktualizacja aplikacji Philips Hue wprowadza interaktywne widżety
Polly Allcock, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)