Notebookcheck Logo

Signify wydaje nową, większą aktualizację dla urządzeń Philips Hue

Trwa aktualizacja kamer Philips Hue Secure. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Trwa aktualizacja kamer Philips Hue Secure. (Źródło zdjęcia: Philips Hue)
Kamery Philips Hue Secure otrzymują aktualizację 1.2.10 (650010). Nowe oprogramowanie zawiera szeroką gamę poprawek błędów i ulepszeń, takich jak płynniejsze przejścia i szybsza konfiguracja. Ponadto najnowsza aktualizacja rozwiązuje problem, który prowadził do nieprawidłowego oznaczania zdarzeń ruchu.
Smart Home Software

Firma Signify wydała aktualizację https://www.philips-hue.com/en-us/support/release-notes/secure-cameras dla kamer Philips Hue Secure. Wersja oprogramowania 1.2.10 (650010) jest odpowiednia dla modeli takich jak kamera bateryjna Secure i kamera przewodowa Secure ze stojakiem biurkowym. Aktualizacja wprowadza szereg ulepszeń do kamer bezpieczeństwa.

Na przykład, wersja 1.2.10 rozwiązuje problem, w którym zdarzenia ruchu były nieprawidłowo oznaczane jako związane z pojazdem. Signify sugeruje, że płynniej przełącza się w tryb noktowizyjny, skraca czas uruchamiania podglądu na żywo i poprawia sposób przechwytywania klipów. Proces konfiguracji Wi-Fi dla nowych urządzeń został ulepszony, podobnie jak procedura aktualizacji oprogramowania układowego. Kolejna zmiana dotyczy domyślnej czułości podczas wykrywania obiektów, choć notatki nie wskazują, czy została ona zwiększona czy zmniejszona. Ponadto wprowadzono optymalizacje trybu uśpienia kamery baterii.

Aktualizacja Secure cameras 1.2.10 (650010) powinna zostać automatycznie przesłana do kwalifikujących się urządzeń po podłączeniu do Wi-Fi. Signify zauważa, że najnowsze oprogramowanie nie opiera się na aktualizacjach innych połączonych gadżetów, takich jak mostek Philips Hue. Inna niedawna aktualizacja od marki jest wdrażana do aplikacji Philips Hue, wersja 5.12.0. Tutaj dziennik zmian stwierdza, że firma naprawiła wiele błędów i poprawiła stabilność aplikacji.

Dziennik zmian dla aktualizacji Secure cameras 1.2.10 (650010). (Źródło obrazu: Philips Hue)
Dziennik zmian dla aktualizacji Secure cameras 1.2.10 (650010). (Źródło obrazu: Philips Hue)
Dziennik zmian aktualizacji wersji 5.12.0 dla aplikacji Philips Hue. (Źródło obrazu: Philips Hue)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Signify wydaje nową, większą aktualizację dla urządzeń Philips Hue
Polly Allcock, 2024-03- 8 (Update: 2024-03- 8)